Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 Xtream vod kısmında ses sorunu

warpchain

New member
Üye
26 Haz 2020
16
5
3
Yeni aldığım next 2053 cihazında xtream vod kısmında sağlayıcımın verdiği bazı içeriklerde ses gelmiyor tahminimce ses formatından dolayı çünkü bu ses sorunu olan içeriklerin üreticisi hep aynı ayrıca vod kısımda mini resimler hiç gözükmüyor ve dizi kısmında oynat kısmı çıkmıyor içerikleri açamıyorum denediğim bütün İnternet Protokol Televizyon sağlayıcılarında aynı sorunu yaşadım kullandığım versiyon v259

EDİT: next arge takımıda bu forumdaymış anladığım kadarıyla fark ettiğim birkaç eksiği belirtmek istedim v259 yazılımda olan menüdeki saat cihazın ayarlı saatini göstermiyor 3 saat ileride saati geri alsamda değişmiyor cihaz kapalyken numaratörde gözüken saat v259 yazılımında gözükmüyor xtream vod kısımdaki m3u_plus kısmını çalıştıramadım normal m3u da vod kısmındaki ön izleme resimleri açılmıyor birde belki ben beceremedim xtream dizi kısımındaki içerikleri açınca oynat butonu çıkmıyor en büyük eksiği sanal klavyenin kullanışsız olması ve kumandadaki sayı tuşlarının aynı zamanda yazmak için kullanılamıyor olması

EDİT 2: uyku modunu hafif uyku yapinca numaratör deki saat geri geldi xtrem e giriş yaparken m3u_plus seçince vod kısmındaki kapak resimleri geldi ve dizi kismindaki oynat butonuda geldi ama ses sorunu devam ediyor çözümünü bulamadim

Son düzenleme: