Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 Boot sorunu

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Selamunaleyküm arkadaşlar. Next 2071 var bende yeni aldım. Fişten çektikten sonra veya güncelleme geldikten sonra kapanıp açılırken 4 5 defa açılıp kapanıyor ve gözde boot yazısı çıkıyor.en son zor açılıyor. Nedeni bilen arkadaşlar yardımcıbolurmusunuz.

moskonisi

New member
Üye
3 Ocak 2022
1
0
1
slm aynı sorun bendede oldu şimdi yeni aldığım cihazda.internetten yazılım yükselttim cihaz açılınca 3 saniye sonra boot ediyor kendini

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
518
9,775
93
Selamunaleyküm arkadaşlar. Next 2071 var bende yeni aldım. Fişten çektikten sonra veya güncelleme geldikten sonra kapanıp açılırken 4 5 defa açılıp kapanıyor ve gözde boot yazısı çıkıyor.en son zor açılıyor. Nedeni bilen arkadaşlar yardımcıbolurmusunuz.

slm aynı sorun bendede oldu şimdi yeni aldığım cihazda.internetten yazılım yükselttim cihaz açılınca 3 saniye sonra boot ediyor kendini

Next 2071 Re-Boot Sorunu Hakkında Duyuru

Fabrikada 907 adet cihaza yüklenmesi gereken bir key yüklenmeden sevk edildiği için satın aldığınız cihazların denk geleninde Re-Boot yapmaktadır. Aldığınız ürün Re-Boot yapıyor ise;
ürün paketinin içerisine Re-Boot yaptığına dair bilgiyi, adres bilgilerinizi, telefon numaranızı ve servisten Kemal Bey veya Elif Hanıma teslim edilsin diye not yazıp MNG kargo 121119999 kodu ile Yüksel Elektroteknik adına gönderebilirsiniz.

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Next 2071 Re-Boot Sorunu Hakkında Duyuru

Fabrikada 907 adet cihaza yüklenmesi gereken bir key yüklenmeden sevk edildiği için satın aldığınız cihazların denk geleninde Re-Boot yapmaktadır. Aldığınız ürün Re-Boot yapıyor ise;
ürün paketinin içerisine Re-Boot yaptığına dair bilgiyi, adres bilgilerinizi, telefon numaranızı ve servisten Kemal Bey veya Elif Hanıma teslim edilsin diye not yazıp MNG kargo 121119999 kodu ile Yüksel Elektroteknik adına gönderebilirsiniz.

Merhaba… Next 2071 cihazı yeni aldım; bugün kurdum. Fakat, bikaç kez kapandı, gözde “boot” yazdı. Birkaç saniye sonra ya da bi dk. Sonra tekrar açıldı. Sanırım bahsettiğiniz durum bu cihazda da var. Hala bu key yükleme durumu var mı? Çözüm bu mudur? Bu işlemden sonra, kaç günde ürünümü geri gönderiyorlar?
Fazla soru oldu, kusura bakmayın. Hevesle iyi diye almıştım, böyle olunca can sıktı :(

omer584

New member
Üye
28 Ağu 2023
8
0
1

Soday merhaba,

Hala bu sorunu yaşıyor musun bilmiyorum ama bendeki IPTV'yi kurcalarken sanırım bu sorunun çözümünü buldum. Yazılım güncelleme sayfasındaki Key1 ve Key2 yazılımlarını güncelleyince boot sorunum çözüldü. Belki sende de işe yarar.