Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 iptv donma sorunu

mambos

New member
Üye
22 Şub 2021
1
1
3
arkadaşlar merhaba next 2071 cihazım ve philips android tv sahibiyim. next 2071 cihazını alma sebebim daha hızlı ve android tv ye göre pratik olmasıydı fakat iptv izlenemez derecede donma yapıyor. iptv serverda sorun yok çünkü android tv de hiç donma takılma yapmıyor. cihaz ethernet kablosu ile bağlı ve son güncel test sürümü yüklü. acaba sorun cihazdamı garantiye göndermelimiyim ?

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
xtream codes geçtikten sonra film izlenmiyor sürekli duraklayarak devam ediyor filmi kapatıp açınca bir süre normal sonra tekrar duraklayarak devam ediyor bunu bir çözümü var mıdır

Son düzenleme:

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
xtream codes geçtikten sonra film izlenmiyor sürekli duraklayarak devam ediyor filmi kapatıp açınca bir süre normal sonra tekrar durak
yeni yazılımda sorunu ele alsalar belki çözerler bazen 1milyara verip cihaz alırsın yine sorun yaşarsın uydu işi böyle 1996 dan beri halen uğraşiyorum birtek işime ve hoşuma giden cihaz machine3d oldu türk markası olarak şimdi piyase dolmuş cihaz kimisi 2 kimisi3 yıl server yok emo yok iptv hediye derken öyle yada böyle malını satar elimde samsung tv var 3 sene doldu baktım içi dolmuş is servise diyorum bunu nasıl temizleriz adam içini açacak bezle silecek ve adam 600tl istiyor ama samsung şimdi ne yaptı malı satmak için tv is alırsa içine 10 yıl bedeava temizlerim diyor işte teknoloji bu

boswer

New member
Üye
26 Mar 2023
2
0
1
arkadaşlar merhaba next 2071 cihazım ve philips android tv sahibiyim. next 2071 cihazını alma sebebim daha hızlı ve android tv ye göre pratik olmasıydı fakat iptv izlenemez derecede donma yapıyor. iptv serverda sorun yok çünkü android tv de hiç donma takılma yapmıyor. cihaz ethernet kablosu ile bağlı ve son güncel test sürümü yüklü. acaba sorun cihazdamı garantiye göndermelimiyim ?
aynı sorun bende de var.