Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 Re-Boot Sorunu Hakkında Duyuru

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Fabrikada 907 adet cihaza yüklenmesi gereken bir key yüklenmeden sevk edildiği için satın aldığınız cihazların denk geleninde Re-Boot yapmaktadır. Aldığınız ürün Re-Boot yapıyor ise;
ürün paketinin içerisine Re-Boot yaptığına dair bilgiyi, adres bilgilerinizi, telefon numaranızı ve servisten Kemal Bey veya Elif Hanıma teslim edilsin diye not yazıp MNG kargo 121119999 kodu ile Yüksel Elektroteknik adına gönderebilirsiniz.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Fabrikada 907 adet cihaza yüklenmesi gereken bir key yüklenmeden sevk edildiği için satın aldığınız cihazların denk geleninde Re-Boot yapmaktadır. Aldığınız ürün Re-Boot yapıyor ise;
ürün paketinin içerisine Re-Boot yaptığına dair bilgiyi, adres bilgilerinizi, telefon numaranızı ve servisten Kemal Bey veya Elif Hanıma teslim edilsin diye not yazıp MNG kargo 121119999 kodu ile Yüksel Elektroteknik adına gönderebilirsiniz.
Cihaz sıkıntılımı tam detaylı anlatsana almaya korktum valla

digimy

0
Özel Üye
17 Ocak 2012
40
6
8
emirdağ/afyon
cihazlar sıkıntılı değil boot yazılımı yüklenmesi gerekiyor buda fabrikada yapılıyor
buyüzden bu hatayı alan son kullanıcılar mng kargo ile ücretsiz gönderip tekrar ücretsiz teslim alabiliyorlar.

Kaganerdogmus

New member
Üye
29 Ağu 2020
1
0
1
Reboot sorunu olduğunu nasıl anlarız hocam. Benim ilk uydu alıcım NeXT 2071 uzun uzun araştırdım da aldım. Fazla bilgim yok bu konularda maruz görün.

senturk.61

New member
Üye
18 Ocak 2020
6
4
3
Benim de böyle bir sorunum var önceki uydum 2000 hd machine idi hiç sorun yaşamıyodum buna geçtim geçen hafta ve 2 gün sonra servise gönderdim değişim yaptılar yine aynı sorunum var ben gibi olan var mı ; Next 2071 – Google Диск

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Cihaz durduk yere anında kapanıyor boot yazıyor sonra açılıyor bilgisi olan ?

asaf

0
Üye
8 Şub 2013
34
0
6
Merhaba sayın yönetici aynı sorun yeni aldığım Cihazda mevcuttur Next 2071 Re-Boot Sorunu dediğiniz adrese cihazımı gönderdim nekadar sürede tekrar elime ulaşır yaklaşık 10 gün oldu peki bunu nereden takip edebilirim bir bilgide tarafıma ulaşmadı bilginiz var ise konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Merhaba… Next 2071 cihazı yeni aldım; bugün kurdum. Fakat, bikaç kez kapandı, gözde “boot” yazdı. Birkaç saniye sonra ya da bi dk. Sonra tekrar açıldı. Sanırım bahsettiğiniz durum bu cihazda da var. Hala bu key yükleme durumu var mı? Çözüm bu mudur? Bu işlemden sonra, kaç günde ürünümü geri gönderiyorlar?
Fazla soru oldu, kusura bakmayın. Hevesle iyi diye almıştım, böyle olunca can sıktı :(