Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 ses sorunu

kartal3734

0
Üye
20 Şub 2013
58
22
8
Cihazı bu gün aldım cihazda bir sorun var kanal değiştirince ses gidip geliyor 15 saniye kadar bu sürüyor sonra normale dönüyor son yazılımı netten yükledim değişiklik olmadı bir fikri olan yardım etsin lütfen

kartal3734

0
Üye
20 Şub 2013
58
22
8
3 adet bu modelden cihaz kullandım hiç böyle bir sorun olmadı donanımsal olabilir bence servisine verin
Sıkıntı yok cihazı yeni aldım heps.....adlı siteden satıcıyı aradım bana aynı şeyi söyledi aklınızda olsun elektronik eşya alırken artık koli açıldıktan sonra iadesi yok yeni çıkan kanuna göre garanti servise gidip servis raporuna göre ya mal yada para iadesi oluyor artık satıcı rahat rahat ayıplı mal satabiliyor

kartal3734

0
Üye
20 Şub 2013
58
22
8
Sorunu buldum vestel plazma tvde imiş problem başka tvde denedim sıkıntı yok televizyon değiştiremeyeceğime göre av kablosu alıp onunla deneyeceğim ilgilenen değerli forum kardeşlerime teşekkür ediyorum

levent_ucar

New member
Üye
12 Ağu 2021
14
2
3
Sorunu buldum vestel plazma tvde imiş problem başka tvde denedim sıkıntı yok televizyon değiştiremeyeceğime göre av kablosu alıp onunla deneyeceğim ilgilenen değerli forum kardeşlerime teşekkür ediyorum
Merhaba Arkadaşım istersen bir de TV ve uydu arasına HDM splitter takarak dene çözünürlü değiştir uyun çözünürlüğü olmaz ise bazı tv lerde sorun oluyor.
bu çüzümleride bir dene bence