Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2071 var bende ip tv nasıl yüklenir yardım lütfen....

Nextali

New member
Üye
11 Ara 2020
11
15
3
Next 2071 hotbirid uydusundan hangi şifreli kanalları çözüyor. Belgesel, Spor, Adult var mı?

Metinolmetin

0
Üye
24 Eyl 2013
30
19
8
Ya arkadaşlar böyle antik kuntik cihazlara IP TV yükleyeceğim, izleyeceğim diye kendinizi paralamayınız, uğraşmayınız. IP TV denilen olay, internet bağlantısı gerektirir. Evde internetiniz varsa, iyi kötü de olasa PC'niz de var demektir. PC'nizi HDMI üzerinden LCD TV'nize bağlıyorsunuz, edindiğiniz ücretli/ücretsiz *.m3u hesabınızı da dosya haline getiriyorsunuz en basidinden VLC Player uyglaması ile aç diyorsunuz. Al sana mis gibi IP TV.. uzaktan kumada mı istiyorsun? o zaman Logitech K400+ alacaksınız.. NOKTA.

Öte yandan, Next yetkilileri, güncelleme yazılımı veriyorlarsa da, bunlar sözde kalıyor ve sadece uydu ile ilgili düzeltme çalışmalarından öteye gidemiyor. Kullanıcı olarak eleştiri yaptınız mı da, takıldıkları mach1digital.com/mach1forum'dan sizi banlıyorlar. Örnek: Next 2023 almıştım. Cihazın yazılım sorunlarını anlattım, iade ettiğimi yazmıştım. Sağ olsunlar, mach1digital.com/mach1forum/Metinolmetin profilim banlamışlar. Hepsi tok satıcı, şımarmışlar bir kere. Biz kullanıcıların bedduasını alıyorsunuz, başka bir şey değil.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,693
113
izmir çamdibi
next 2071 cihazında joker bölümünden yükleme kulanıcı aracı bu şekil olmasa yükleme yapılmaz her cihazda örnekteki yazılar farklı olabilir
url başına http koymadan

url xxx
port örnek 08080
kulanıcı adı xxx
şifre xxx
kulanıcı aracı sizin cihazınızda farklı olabilir NSPlayer/9.0.0.4455
kırmızı tuş kaydet
not:kulanıcı aracı alıntıdır
1662293486790.JPEG

Son düzenleme:

metesahin54

New member
Üye
19 Eyl 2022
1
0
1
selamun aleyküm arkadaşlar bende yeni aldım uyduyu satici 6 ay ücretsiz ıptv hediye dedi kod dedi kutunun içinde
ama ben ip tvye dair bir şey bulamadım tam nasıl oluyor kod mu oluyor ne yazıyor yardım edebiilirmisiniz

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Ya arkadaşlar böyle antik kuntik cihazlara IP TV yükleyeceğim, izleyeceğim diye kendinizi paralamayınız, uğraşmayınız. IP TV denilen olay, internet bağlantısı gerektirir. Evde internetiniz varsa, iyi kötü de olasa PC'niz de var demektir. PC'nizi HDMI üzerinden LCD TV'nize bağlıyorsunuz, edindiğiniz ücretli/ücretsiz *.m3u hesabınızı da dosya haline getiriyorsunuz en basidinden VLC Player uyglaması ile aç diyorsunuz. Al sana mis gibi IP TV.. uzaktan kumada mı istiyorsun? o zaman Logitech K400+ alacaksınız.. NOKTA.

Öte yandan, Next yetkilileri, güncelleme yazılımı veriyorlarsa da, bunlar sözde kalıyor ve sadece uydu ile ilgili düzeltme çalışmalarından öteye gidemiyor. Kullanıcı olarak eleştiri yaptınız mı da, takıldıkları mach1digital.com/mach1forum'dan sizi banlıyorlar. Örnek: Next 2023 almıştım. Cihazın yazılım sorunlarını anlattım, iade ettiğimi yazmıştım. Sağ olsunlar, mach1digital.com/mach1forum/Metinolmetin profilim banlamışlar. Hepsi tok satıcı, şımarmışlar bir kere. Biz kullanıcıların bedduasını alıyorsunuz, başka bir şey değil.

Merhaba,
Benim Next 2000 Hd Fta mini uydu cihazımın 1 yıllık süresi doldu, ancak yağışlı havalarda tv yayını kesiliyor ama hiç değilse ip tv den ulusal kanalları izlemeye devam edebiliyordum, şimdi bu imkanımda kalmadı,, öğrendim ki, hiç ücret ödemeden ulusal kanalları yine izleme imkanı varmış, nasıl yapıldığı bana anlatıldı ama ben başaramadım, bunu biliyorsanız, nerede hata yapıyorum, biri bana daha detaylı anlatırsa çok memnun olurum.
Teşekkürler..

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8

Burada cumartesi yine yazmıştım kimse cevap vermedii
Benim Next 2000 HD FTA cihazımın bir yıllık süresi dolalalı çok oldu, ip tv de Joker uygulaması var, her şeyi yaptım, bazı kanallar bağlanamadı yazıyor 1-2 saniye açılıp ayni ara ile arayla kapanınıp yine 1-2 saniye sonra yine açılıyor, bu böyde sürüp gidiyor, ama bir çok kanal hiç açılmıyor, çaresi varmıdır.

Son düzenleme:

hurzati

0
Üye
6 Ağu 2013
8
0
1
selamun aleykum.
dun next 2071 aldık.
bu cihaza 10 tane xtream 10 tane de stalker yukleniyormu.
usb den xtream ve stalkeri nasıl yukleniyor.
tornek bir text dosyası verebilir misiniz.