Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 HD şifreli hiç bir kanalı açmıyor.

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Herkese selamlar değerli dostlar. Benim makina yine bir arıza verdi. Cihaz Next 64 hd.Önce hemen şunu belirteyim aklıma gelen gelmeyen bildiğim bilmediğim her yolu denedim çözüm bulamadım. Fabrika ayarlarına da döndüm. Cihaz hiç bir şifreli kanalı açmıyor. Ne D. grubunun nede Fox grubunu. maalesef. yazılımını değiştireyim dedim acaba yazılım arızamı verdi diye onu bile çoook yavaş yüklüyür bazen yüklemiyor.key güncellemesini de zor yapıyor. İnternet bağlantı ayarlarından dns kısmını open dns olarak bile değiştirdim. acaba arıza neden bulamadım. Garantiye mi göndersem daha bir yıl garantisi var. bana bu konuda biraz açıklayıcı bilgiler verirseniz çok mutlu olurum.Yazın pek TV bakmıyoruz ama daha geçen hafta G.S. ufea maçını izlemiştim.çözüyordu. Birde bu Next i garantiye nasıl yollarız nereye yollayacağım telefon açmam gerekir mi Lütfen bana açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.Herkese selamlar saygılar Vesselam.

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Fox grubu zaten iks yoksa açmaz iks kontrol edersen ne zaman bitecek yada bitmiş mi bakmam lazım ayarlar server düzeni iks kontrol et aynı cihaz ben de var iks bitmiş olduğun için fox grubu açmıyor bende cccam yükledim oda hotbirt uydu belgeseller izlemek için bir sıkıntım yok

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
cihazın yazılımını test yazılımı olarak güncelle yoksa iks çalışmaz hem bide iks yıl 1 yıl hediye veriyorlar 1 yıl oldumu cihazı alalı 1 yil olduysa iks bitmiştir .