Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 64 iptv baglantı sorunu

bymax

0
Üye
30 Eyl 2015
1
0
1
oncelikle güzel cihaz 2 gundur ugrasıyorum iptv ucretli aldım bilgileri girdim gayet hoş çalıştı bir sure sonra baglantı kurulamıyor dedi bende tekrar cihazı fabrika ayarlarına aldım tekrar yukledim yeni yazılımıda yukledim 1.79 olan yine çalıştı bir sure sonra tekrar aynı sey oldu ve internet var youtube falan giriyor herseferinde fabrika ayarlarına cevirmek istemiyorum bide kanalları sıralıyom yedekte alınamıyor haydi tekrar diz oyuzden lutfen bir yazılım guncellemesi yapılsa iyi olur bu olay icin

fikretkurt

0
Üye
21 Haz 2017
10
0
1
next 64 monitöre bağlı olan cihazı kullanıyorum.Evimde süperonline fiber kullanıyorum.Next 64 ilk açılışta(soğuk iken diyelim) ipTV giriyor fakat 1-2 saat çalıştıktan internet bağlantısı sağlayamadığı için sanırım ipTV'de tüm kanallarda "resvis kullanılabilir değil" diyor.3 defadır Muğla Next servisine gidiyorum cihaz anakart??? değişti dediler ama yine de çözüm bulamadım.Cihazı TV ile birlikte almıştım ama cihazı düzenli kullanamadım ve iade edeceğim sanırım.Bu bağlantı hatasını aldıktan sonra cihazın internet bağlantı menüsüne gidiyorum,cihaz internet Wi-Fi BAĞLI demesine rağmen ping atmıyor.
Tam 1 yıldır bu sorun ile uğraşıyorum çözüm bulamıyorum.Evde kullandığım "süperonline fiber" olması sorun mudur?en son böyle garip birşey duydum;"Türk telekom sorunsuz,süperonline sorunlu" diye...Bilgi verebilecek olan var mı diyeceğim ama cihaz şu an Next Servise gönderildi