Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 V1.122 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
YAZILIM NOTLARI:

- Multistream özelliği eklendi.
- Uydu / TP bilgileri güncellendi. (Multistream transponderlar eklendi)
Not: Yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönünüz.

Ekli dosyalar

• 2019_06_26_v1122_r153_NEXT64.zip
    4.7 MB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Hevc 265 codec. Next'in ilk destekleyen modeli bu oldu. Normal tunerla bu yayınlar alınamıyor. BNT 1/2/3 Hellassat uydusunda, Ukrayna kanalları Astra 4A'daki transponderde izleyebilecekleriniz. Asıl olay 5 derece batı uydusu.Ancak cccam ile izlenebilen bir çok kanal multistream yayınla şifresiz yayında. Guney Marmara'dan 120cm offset ile bile yayın alamıyoruz.

asaf

0
Üye
8 Şub 2013
34
0
6
softcam dosyaları + emu aktıf etme tam bir acıklama yok ürün hakkında

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Bildiğimiz mini 2000 fta ile aynı arayüze sahip. Inf+ tuşuna basarak dcw ve biss manuel olarak girilebilir. Diğer keyleri internetten ya da usb ile güncellenebilir.

asaf

0
Üye
8 Şub 2013
34
0
6
emu yu hangi tuş girişi ile aktif edilecek + softcam key dosyası
Next 2000 HD FTA ile aynımı

asaf

0
Üye
8 Şub 2013
34
0
6
Emu zaten açık. Softcam için 2000 mini fta için olan dosya işini görür. Iks ve diğer özellikleri için 2000 mini serilerini inceleyebilirsiniz.

ürün cakma galiba yada kopya 2000 minix HD serilerinle ne alaka boşunami NEXT ürün modelleri cıkartıyor.

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Multi stream özelliği tek başına bu cihazı yeni bir model olarak kabul ettirmeye yeter. Anladığım kadarıyla iptv performansı da 2000 fta'ya göre daha iyi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Multi stream özelliği tek başına bu cihazı yeni bir model olarak kabul ettirmeye yeter. Anladığım kadarıyla iptv performansı da 2000 fta'ya göre daha iyi.

Bu tezinize üzülerek katilamadigimi belirtmek isterim.! Bana söyler misiniz kaç uyduda kaç tane multistream yayın varki acaba.Hellassat ta 2 elin parmagi kadar var.Siriusta 2 TP de de yaklaşık taş çatlasın 30 tane var.Baskada bir şey yok haa bakıniz bu cihazda Hevc 265 olsa idi eyvallah yeni çıkan bir model ve geleceğe yönelik olduğu için önemli derdim.İp TV deki 265 leri bile siyah ekran gösteriyor ama bu desteğe sahip Arnix cihazda cam gibi izliyorum o yayinlari.Multistram onemli değil önemli olan hevc 265 tır bunu herkes böyle bilsin.Madem yeni bir cihaz çıkarıyorsunuz o zaman 2000 HD gibi tüm özelliklerini de içine koysaydiniz.Fakat belkide firma kısa bir süre sonra bu cihazın 2000 le birebir ama sadece islemcisi bu seri gibi olanı çıkarır.Eger öyle bir şey olursa içinde Hevc 265 donanımı da varsa hahh işte o zaman eyvallah derim.Benim her zaman dediğim bir şey var ne kadar ekmek o kaa köftee...

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Next minix hd black 2 plus, punto plus, tango blue, tango red birebir aynı cihazlar isim ve renk farklarını saymazsak. Dikkat cekmek istediğim next marka ilk multistream özelliği olan receiver olması. Arnix fiber ve Hiremco turbo iptv kötü cihaz demedim. Eutelsat 5 west A'da bir sürü İtalyan ve Fransız paketi var multistream olarak. Cazip tarafı internet bağlantısı veya paylaşım gerektirmemesi. Demo kanalı olmayan normal fta yayın yapan bildiğimiz uydulardaki 4k kanal sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Böyle olması 4k yayının hd yayından daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. Aynı şey multistream için de geçerli. İdeal bir cihaz çıkarmak herkes ister.Amiral gemisi diyebileceğimiz modellerin fiyata bağlı olarak satışları ortada. Sadece ucuz marketlerde satılmak üzere çıkartılan modeller olduğunu söylersem ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
arkadaslar multistream ozelligi next 2000 hd uydu alicinda varmi bilenler lutfen yardim etsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next minix hd black 2 plus, punto plus, tango blue, tango red birebir aynı cihazlar isim ve renk farklarını saymazsak. Dikkat cekmek istediğim next marka ilk multistream özelliği olan receiver olması. Arnix fiber ve Hiremco turbo iptv kötü cihaz demedim. Eutelsat 5 west A'da bir sürü İtalyan ve Fransız paketi var multistream olarak. Cazip tarafı internet bağlantısı veya paylaşım gerektirmemesi. Demo kanalı olmayan normal fta yayın yapan bildiğimiz uydulardaki 4k kanal sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Böyle olması 4k yayının hd yayından daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. Aynı şey multistream için de geçerli. İdeal bir cihaz çıkarmak herkes ister.Amiral gemisi diyebileceğimiz modellerin fiyata bağlı olarak satışları ortada. Sadece ucuz marketlerde satılmak üzere çıkartılan modeller olduğunu söylersem ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Sevgili kardeşim zevkler ve renkler tartışılmaz bu genel bir kuraldir.! Ama göz göre göre de yazdığım nedenlerden dolayı kaziklanmak hicc işime gelmez.Multistream olsa ne olurr olmasa ne olur.Hevc 265 olmadıktan sonra ip TV de multistream bir işe yarıyor mu cevap hayır..Bu cihazlardan yurtdisindanda alacak olan kardeşlerimiz var.Onlarin bu cihazı almak için en büyük nedeni ip TV olayı içindir.Dolayisi ile gerisi hikayediir şimdi ben bir genelleme yapmak istiyorum kendimce bir uyducu olarak.Next 2000 HD mi yoksa NEXT 64 mu derseniz sahip olduğu özelliklerden dolayı 2000 HD derim.! İki cihazın Flaşh kapasitesine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Onun için multistream özelliği geldi diye hiç bir şey fark etmez benim için önemli olan Hevc 265 olayıdır.Kullanici profillerine bakıldığında 100/50 ağırlıkla Turksat öne çıkmaktadır.Oyle şeylerle karşılaşıyorum ki anlatmakla bitmez hala insanlarda tarihi SD cihazlar var.Turk insanının mantığı kısaca şudur ana kanallar olsun yeter.! Haa ama bana mpeg-4 e gecen ama ekranda ismi olmayan kanalları sorarlar bende madem o kanalları izlemek istiyorsunuz HD cihaz lazım diyorum.80 lira yada 100 lira fiyat aralığında fiyatlara bile burun kıvırıp sindi kalsın param yok diyorlar.! Yani demek istediğim kısaca şudur buraya yada diğer forumlara bakanlar 2 profile sahiptir.,1.Profesyonel sayilabilecekler ki onlarında sayısı bir elin parmaklarını geçmez.2.Kullandiklari cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler yani kendilerini dahada geliştirmek icin uğraşanlar.İste buraya gelip cihazlar hakkında bilgi edinmek isteyenlere bizler bir şeyler yazarız.İster uygularlar ister uygulamazlar herkesin bir fikri vardır.Basimizin üzerinde yeri vardır kararları son kullanıcıya aittir.Ben fikrimi belirttim şimdi isteyen istediği cihazı alir bir uyducu olarak benim gözümde bundan sonra çıkacak cihazlarda Hevc 265 desteği yoksa benim hiç bir işe yaramaz.Hangi firma olursa olsun onlar bizi bu kalıplara sokmamali.Tam tersine BİZLER son kullanıcı ve tüketici olarak isteklerimiz doğrultusunda onları kalıba sokmaliyiz.Ben yaptım oldu mantığı ile bu işler olmaz olamaz.! Son kullanıcı elindeki para miktarına almak istediği her ne ise onun özelliklerine bakıp ona göre almalı.Sonra bu özellik bunda niye yok diye yazmamali hesap sormamali.Donanim zaten baştan bellidir yapilabileceklerde aynı şekilde sonra çıkıp neden destek yok hiç kimse demesin.Neyse bu kadar yeter fazla kafa sisirmenin bir anlamı yok.Allah bize akıl fikir veriyorsa kullanmak lazım herkese iyi pazarlar dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...