Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 V1.156 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 64 V1.156 Yazılımı

- DiSEqC 1.2 motor kullanımında "Ortaya Git" ve "Yeniden Hesapla" düzeltildi.
- TP düzenleme seçenekleri iyileştirildi ve tüm TPleri silme özelliği eklendi.

Ekli dosyalar

• 2020_01_24_v1156_r187_NEXT64.zip
    4.8 MB · Görüntüleme: 16

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Ustalar cihazı alalı 2 hafta oldu genelde sorunum yok fakat wifi bağlanmadı bir sıkıntım var çözemediğim ben bu cihazı mutfak taki küçük tv için aldım görün olsun kanal geçiş hızı olsun sıkıntım yok tek sıkıntım wifi bağlı gözüktüğü halde ne fre ip nede youtube nede joker yazan yere bir türlü bağlanmıyor internet hızın da felan sıkıntım yok 25 mgb hız var fiber net ama anlamadığım şey bu yazdıklarıma bağlanmayan cihaz hotbird uydu daki yabancı kanalları çözüyor internet olmadan yani bağlanmadan çözme sansı yok iki gündür uğraşıyorum çözemedim acaba cihaz kük olduğu için tv nin arkasına monte etmiştim sinyal mı bulamıyor acaba yardımcı olabilecek ustalarım dan yardım bekliyorum sayğılar

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Yok ne yaptıysam olmadı Akşam eve gelip tekrar deneyin dedim USB WiFi bağlı göžüküyor hotbird uydu şifreli olan kanalları açıyor aman ne YouTube ne hava durumu ne de üçretli kullandığım şimdiki adı ile joker bağlanmıyor internetten güncelleme bile yapamıyor

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Yok ne yaptıysam olmadı Akşam eve gelip tekrar deneyin dedim USB WiFi bağlı göžüküyor hotbird uydu şifreli olan kanalları açıyor aman ne YouTube ne hava durumu ne de üçretli kullandığım şimdiki adı ile joker bağlanmıyor internetten güncelleme bile yapamıyor
Öncelikle ürünün İnternet bağlı olduğundan emin olmak için pink atarak test edin. Lost hatası 0 olmalıdır. Yazılımı güncellemesinde Test yazılım seçerseniz test yazılım bilgilerini daha önce alabilirsiniz.Ayarlar >kullanıcı Tercihleri >Yeni yazılım Bildirimini >Test yazılımı yapın. Bunu yaptığınızda her zaman yeni test yazılımına sahip olursunuz. İnternet bağlı değilse bundan dolayı hiç bir uygulama çalışmaz.

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Bende anlamadım güzel kardeşim dün akşamda ip açtı yani joker bağlandı ve izledim sonra çıktıktan sonra bir daha denedim Gine bağlanmadı benim internet Superonline fiber ya modem izin vermiyor yada USB WiFi de bir sıkıntı var WiFi next 7601 yeni aldım uyduyu aldığımda neyse bakalım düzelir inşallah

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Bende anlamadım güzel kardeşim dün akşamda ip açtı yani joker bağlandı ve izledim sonra çıktıktan sonra bir daha denedim Gine bağlanmadı benim internet Superonline fiber ya modem izin vermiyor yada USB WiFi de bir sıkıntı var WiFi next 7601 yeni aldım uyduyu aldığımda neyse bakalım düzelir inşallah

İnternet sağlayıcıların kısıtlamalarını şu şekilde bay pas edebilirsiniz.
İnternet Bağlantı ayarlarına girin.
IP türünü Sabit (Statik) yapın ve hiç bir şeyi değiştirmeden sadece DNS satır bilgilerini değiştirin
1.DNS Sunucusuna 008.008.008.008 yazın.
2.DNS Sunucusuna 008.008.004.004 yazın ve kırmızı tuş ile bağlanın.
Bağlantı yaptığınızda Yeşil tuş ile ping atın.
Bundan sonra panel bilginizi deneyin.

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Tamam dır hocam statik yaptım sizin dediğiniz gibi bir sıkıntı kalmadı dün çok rahat izledim yayınları teşekkür ederim

frknaknc

New member
Üye
16 Ocak 2020
25
9
3
Menüde yayini gösteren beyaz çerçeveler değişse güzel olur göze batıyor bence

Son düzenleme:

CunK

New member
Üye
17 Şub 2020
1
0
1
IPTV bölümünde izlenen yayının 30-40 saniyelik kısımı cache yapılarak izlenebilirse bunun için ayar eklenebilirse çok güzel olur. Yayın geriden gelir ancak daha stabil izlenebilir.

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Arkadaşlar dün benim cihaz dün yeni test yazılımı mevcut dedi bende yükle dedim yükledi fakat akşam olsun bugün olsun forum baktım nexttin kendi yazılim verdiği siteye battım aman v1.158 diye bir yazılım bulamadım bilen varmı acaba bu yazılım ne için verildi sayğılar

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Hocam yanlış anlamayın elimde üçretli IPTV var fakat benim 64 uyduya yükleyemiyorum joker yüklü gözüküyor hatta bitiş tarihi de var fakat kanal ları yüklemiyor nedeni acaba kanal sayısı ola bilirmi çünkü yayıncı server kanal sayısı 16 bin adet ne yapa bilirim yoksa elimde patlayacak ip TV saygılar

bilo41

New member
Üye
28 Mar 2020
7
0
1
Hocam yanlış anlamayın elimde üçretli IPTV var fakat benim 64 uyduya yükleyemiyorum joker yüklü gözüküyor hatta bitiş tarihi de var fakat kanal ları yüklemiyor nedeni acaba kanal sayısı ola bilirmi çünkü yayıncı server kanal sayısı 16 bin adet ne yapa bilirim yoksa elimde patlayacak ip TV saygılar
aynı sorun bendede var elektrik fişini takıp çıkarınca kanalları yüklüyo. youtube sorunsuz test yazılımı yüklü v1,164

bilo41

New member
Üye
28 Mar 2020
7
0
1
bugün yeni test yazllımını yükledim v1,164(p5,1,2) internet ayarlarım statik dns1 ayarlarım 008,008,008,008 dns2 ayarlarım 008,008 004,004 youtube ve joker stabil çalışıyor

murat-murat

New member
Üye
13 May 2020
5
2
3
v1.171 yazılımlı cihazımda joker e girdiğim hiç bir ip tv açılmıyor ve bağlantı kurulamıyor diyor(halbuki youtube ve hava durumu çalışıyor).yardım lütfen

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Next 2000 FTA kadar değeri yok wodlar sürekli takılıyor bidaha NextStar mı uzak dursun şimdi başka bir marka aldım sürekli onu kullanıyorum next 64 ise yan oda oldu

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Next 2000 FTA kadar değeri yok wodlar sürekli takılıyor bidaha NextStar mı uzak dursun şimdi başka bir marka aldım sürekli onu kullanıyorum next 64 ise yan oda oldu

Next 2000 HD FTA ve Next 64 HD ürünlerde Wod uygulaması bulunmamaktadır!
Kullandığınız ürün tam adını ve versiyonunu yazar mısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...