Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 V1.272 Yazılımı (22.08.2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- JetTV uygulaması eklendi.

Ekli dosyalar

• 2022_08_22_v1272_r312_NEXT64.zip
    4.5 MB · Görüntüleme: 14

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Uygulamayı açarsanız zaten gerekli açıklama yazıyor hocam.
Önce yazılım ve emeklerin için teşekkürler. Mac adresini girip robot değilim işaretleyip gönder yapıyorum. Fakat url istiyor veya güvenlik kodu diyor ama kod da yok. Kısacası beceremedim.belki güzel bir uygulama ama liste yükleyemedim. Selamlar.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Hocam Xtream benzeri İPTV uygulamasıdır bu. İPTV kullanıcı bilgileriniz yok ise elbette ki url ve diğer bilgileri isteyecek.Firmadan ücretsiz birşey beklemeyin bu devirde.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Hocam Xtream benzeri İPTV uygulamasıdır bu. İPTV kullanıcı bilgileriniz yok ise elbette ki url ve diğer bilgileri isteyecek.Firmadan ücretsiz birşey beklemeyin bu devirde.
Teşekkür hocam. Jettv sayfasına gittiğimizde de nereden adres alacağımız ve hangi ücreti ödeyeceğiz gibi bilgilere yönlendirmiyor. İnternette bulduğumuz ip tv bilgilerini yazsak kabul edermi. Ücretli adres nereden temin edebiliriz. Teşekkürler.

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
jet uygulaması içinde cakalık var ücretli uyelik var uygulama üzerinden kanal izleseniz bile kanallar kaç gün calışacak garantisi yok jet tv merak salmayın fırmanın çok bilgisi varsa turkce kategoriden ve radyo kategoriden calışmayan tv kanallarını calışmayan radyoları kaldırsın iki kategoride ankara mamak cöplügüne benziyor. cihaza ne ekleyebiliriz ne eklersek faydalı olur bir cihazda hangi secenekler eksiz bu konuda yazılım üreten uzmanların hiç bilgisi yok cihazlarda o kadar çok eklenecek secenekler var ki next bizim gibi entegreci olan kişileri ekibe dahil etmesi lazım bu sekil en iyiye gidilemez bir cihaza olması geren ne varsa olması lazım urunu satın alan inansanlar o secenek yok bu secenek yok cihaza dememeli next sogu eklemesi geren secenekleri görmemezlikten bazen gelebiliyor desek olmaz gelebiliyor diyelim

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Teşekkür hocam. Jettv sayfasına gittiğimizde de nereden adres alacağımız ve hangi ücreti ödeyeceğiz gibi bilgilere yönlendirmiyor. İnternette bulduğumuz ip tv bilgilerini yazsak kabul edermi. Ücretli adres nereden temin edebiliriz. Teşekkürler.

Hocam Xtream Codes, Joker gibi İPTV uygulamasının farklı yöntemlerle girilen ama içeriği aynı olan bir sistem bu. Firmanın bu şekilde İPTV satışı yok. Elinizde bulunan herhangi bir iptv bilgilerini Joker, Xtream Codes'e nasıl giriyorsanız JetTV'ye de aynı şekilde giriyorsunuz. Sadece alternatif farklı bir uygulama. Elinizde İPTV yoksa JetTV'nin bir önemi yok. İnternetten bulduğunuz İPTV bilgilerini, eğer iptv linkiniz sağlam ise girebilirsiniz. Sorun olmaz.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Hocam Xtream Codes, Joker gibi İPTV uygulamasının farklı yöntemlerle girilen ama içeriği aynı olan bir sistem bu. Firmanın bu şekilde İPTV satışı yok. Elinizde bulunan herhangi bir iptv bilgilerini Joker, Xtream Codes'e nasıl giriyorsanız JetTV'ye de aynı şekilde giriyorsunuz. Sadece alternatif farklı bir uygulama. Elinizde İPTV yoksa JetTV'nin bir önemi yok. İnternetten bulduğunuz İPTV bilgilerini, eğer iptv linkiniz sağlam ise girebilirsiniz. Sorun olmaz.
Teşekkürler hocam. Sizde, iyi insanlarla ve iyilikle karşılaşın.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Jet tv sitesine mac bilgilerim ve xtream bilgilerimi girdim, başarılı oldu, uydu alıcısındada göründü hatta şifre bölümüde çıktı ama yayın alamadım, hesap bilgilerime girdiğimde pasif görünüyor, joker ve xtreamda yayınları izleyebiliyorum, nedendir acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...