Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo plus icin yardim

cillop

New member
Üye
24 Ara 2019
4
0
1
Merhaba

Ben bugün bir Next Minix HD Amigo plus

Aldim IPTV uygulamasi icin aktivasyon yapmaya calisirken üzerinde olan aktivasyon kodunu silip Amigo nun seri numarasini girdim ve kayid ettim simdi anladimki o kod kalmasi gerekiyormus malesef o kodu bilmiyorum birdaha nasil elde ederim ve IPTV den yararlanabilirim benim uydum yok o yüzden IPTV ye mahkumum yardimci olabilirseniz sevinirim .

Saygilarimla.

cillop

New member
Üye
24 Ara 2019
4
0
1
Hizli cevap icin tesekkürler aslinda fabrika ayarlarina birkackez denedim ama yine snooker/ Fan. Arkadasin dedigini deniyecegim belki tutar tekrar tesekkürler.

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Fabrika ayarlarına dönünce emu kapalı hale geliyor. Kanal izleme modunda 8899'u tuşlayıp "cc etkin..." yazısını görmek gerekiyor.

cillop

New member
Üye
24 Ara 2019
4
0
1
Evet detayli yazmadim 8899 tuslayip yaptim CC etkin ve yazdigim seri numaram hep karsimda Yeni yazilim eski yazilim fabrika ayari hepsini deniyorum Verfügung seri numara ve hatta WiFi sifrem Bile duruyor Yeni yazilim veya fabrika ayarlari yaptigimda sadece aktivasyon kapali oluyor ve 8899 vererek CC aktiv yapiyorum Bende hafif bir sevinc ve aktivasyon a girince verdigim seri numaram karsimda sinir bozucu yardimci olmak isteyenlere tesekkürler yardima Hala ihtiyacim var bekliyorum.