Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigo sinyal yok

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
cihazı alalı sekiz ay oldu şimdi sinyal yok mesajı alıyorum. ip tv çalışıyor. anten sorunum yok diğer uydu alıcılar gösteriyor acil yardım.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
cihazı alalı sekiz ay oldu şimdi sinyal yok mesajı alıyorum. ip tv çalışıyor. anten sorunum yok diğer uydu alıcılar gösteriyor acil yardım.
Eray ip tv , youtube vb farklı internet üzerinden çalışıyor.
ne yaptın ? sadece fabrika ayarlarına döndüysen ve yazılım eskiyse olabilir/(8 ay önceki kanallar yok şu anda ).Yeni yazılımı dene kanal listesi ve yazılım olarak.

diger uydular sinyal yok dediğin cihazın anten girişindemi farklı odalardamı gösteriyor.

BİLGİ İÇİN
Next-Minix-HD-Amigo-02072015-Tarihli-Yazilimi.TIKLAYINIZ

YAZILIM İÇİN

YAZILIM

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
abim anten kablosuna diğer cihazı taktığında (amigoyu taktığın yerde) çalışıyornu?

çalışıyorsa Amigoyu diger cihazın olduğu yere getir orda dene ordada çalışmıyorsa (türksat seçili LNB ayarları doğru inb voltajı açık varsayıldığında ) sorun cihaz da.

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
her şeyi denedim.sekiz aydır sorunsuz çalışan cihaz bir anda sinyal yok mesajı verir.servisemi gitmes igerek .

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,584
57,736
113
izmir çamdibi
selam ıptv nin sinyal ile hiçbir ilgisi yok amigoda bu sorun zaman zaman malesef oluyor bir müddet bekleyin sinyal gelir
bu konu hakında çok yazıldı hangi yazılım yüklü aynı sorunları yaşadım şu anda 18.05.2015 yazılımı yüklü çok fazla olmuyor kulanmadığınız zaman cihazın elektrik bağlantısını kesin fazla ısınmasın