Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next combo iptv 1 dakika çalişiyor sadece!!!

ismailgencfb

0
Üye
9 Nis 2016
7
0
1
Merhaba arkadaşlar.Yeni combo cihaz aldım ardından usb wifi aparatı internete bağlanıyorum. Iptv elle giriyorum ok dedidikten sonra yayın açılıyor 10-15saniye sonra donuyor ve öyle kalıyor.uzantısı.ts olarak.Sonra sonunu.m3u8 yaptım bu sefer 1dakika cok güzel calısıyor sonra yayından atar gibi siyah ekranda kalıyor bunun bir çözümü varmı.Yayını akışkan olarak nasıl izleyebilirim
Yardımcı olucak üstadlara şimdiden teşekkürler.usb ile kanalları atsam birşey farkedermi?

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,831
392
113
İstanbul
www.next.web.tr
Benim görüşüm; combo ve onun benzeri işlemciye sahip ( siyah menü ) cihazlarda iptv randımanlı çalışmamaktadır.

Karşı taraftan gelen yayın akışının ve mevcut internet akışınızın sorunsuz olduğuna emin olursanız problemin cihazdan olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İnternette paylaşılan free iptv dosyaları ile net olarak anlayamayabilirsiniz.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
IPTV randımanlı çalışıyor hocam. Sadece bilinçli bir kullanıcı olmak gerekiyor. Bende Combo kullanıyorum. 2014'ten beri. Combo genelde .ts uzantılı linklerde 10 saniye sonra atıyor. elle m3u8'e çevirmeniz birşey ifade etmez. IPTV sağlayıcınızdan kaynaklı bir durum yani. Sorun kullandığınız IPTV linklerinde. .TS uzantısını kullanmamanız gerekiyor.

ismailgencfb

0
Üye
9 Nis 2016
7
0
1
IPTV randımanlı çalışıyor hocam. Sadece bilinçli bir kullanıcı olmak gerekiyor. Bende Combo kullanıyorum. 2014'ten beri. Combo genelde .ts uzantılı linklerde 10 saniye sonra atıyor. elle m3u8'e çevirmeniz birşey ifade etmez. IPTV sağlayıcınızdan kaynaklı bir durum yani. Sorun kullandığınız IPTV linklerinde. .TS uzantısını kullanmamanız gerekiyor.

merhaba üstad. benim iptv üyeliğim var nerdeyse 300 tane kanal var hepsi. Ts uzantılı ama usb cihazı olmadıgı icin deneme amaclı elle girdim uydu cihazına.. ts formatını nasıl değiştirebiliriz bir program falan varmı M3u8 hepsini elle değiştirebilirim sorun olmaz usb ilede tanıtabilirim. Ancak randımanlı calıssın istiyorum tavsiyen nedir.Kaynagı değiştiremem. Ama kaynagı veren kişiden yardım iateyebilirim.senin bu konudaki fikrin ne?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
merhaba üstad. benim iptv üyeliğim var nerdeyse 300 tane kanal var hepsi. Ts uzantılı ama usb cihazı olmadıgı icin deneme amaclı elle girdim uydu cihazına.. ts formatını nasıl değiştirebiliriz bir program falan varmı M3u8 hepsini elle değiştirebilirim sorun olmaz usb ilede tanıtabilirim. Ancak randımanlı calıssın istiyorum tavsiyen nedir.Kaynagı değiştiremem. Ama kaynagı veren kişiden yardım iateyebilirim.senin bu konudaki fikrin ne?

Hocam aldığınız kişiyle bir görüşün uzantılarını değiştirebiliyor mu diye. .ts uzantısını m3u8 yapmanız birşey ifade etmiyor iptv kaynağında esas sorun. keşke almadan önce test linkleri alıp cihazınızda deneseydiniz. herhangi bir çözümü yok. kaynağı değiştirmeniz lazım ki onu da yapamıyorsunuz.

ismailgencfb

0
Üye
9 Nis 2016
7
0
1
Hocam aldığınız kişiyle bir görüşün uzantılarını değiştirebiliyor mu diye. .ts uzantısını m3u8 yapmanız birşey ifade etmiyor iptv kaynağında esas sorun. keşke almadan önce test linkleri alıp cihazınızda deneseydiniz. herhangi bir çözümü yok. kaynağı değiştirmeniz lazım ki onu da yapamıyorsunuz.

Kaynagı değiştirirtirim hıcam ama m3u8de atıyor ama ts gibi 10 saniyede degil m3u8de 1 dakikada atıyor randımanlı izlemek icin kopmadna linki nasıl yaptırmalıyım hocam?