Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Innova 4K V1.06.05 Yazılımı (09.03.2023)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sebu

0
Üye
17 Ağu 2012
11
1
3
Selam arkadaşlar ben bu makinayı yeni aldım birkez IPTV izledim kapatdim şimdi açılmıyor yeşil ışık da takılı kaldı

*Yazılımı cihaz üzerinden internetten güncelleme bölümünden güncelleyebilirsiniz.[/QUOTE]

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Değerli arkadaşlar

Yılların hemen hemen tüm uydu alıcısını kullanan bir birey olarak 02.11-08.11 tarihleri arasında tarafımca alınan her uydu alıcısı gıbı hevesle NET VE GERÇEK ler..

SON 6 gün analızlerım NEXT INNOVA 4 K ( Dikkate alınırsa sevınırım)

- Cihazda donma kitlenme (kumandası dahil) inanılmaz dona kitlenmeler bu nerelerde yapıyor dersenız acılısta kanal uzerınde menu uzerınde kısacası her yerde donma ve kitlenme var.BUGÜN ALDIGIM firmaya yarın itibariyle iadesi kapımdan alınarak istanbula gidecek ...
Cihazın yazılımsal değil DONANIMSAL arızası var.Cihaz DONMA KİTLENME yi atlatırsa kullanılabılır ama şimdilik ben değil...
Gerekenleri söyledim firmaya da (satın aldıgım yere detaylı anlattım yazdılar ilgilendiler sağolsunlar..

Artık başka uydu cihazlarında görüşmek üzere..

Cihazın üzerinde durun yoksa...sizde benim gibi sorunlar yaşarsınız ..

saygılar
AEO

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Değerli arkadaşlar

Yılların hemen hemen tüm uydu alıcısını kullanan bir birey olarak 02.11-08.11 tarihleri arasında tarafımca alınan her uydu alıcısı gıbı hevesle NET VE GERÇEK ler..

SON 6 gün analızlerım NEXT INNOVA 4 K ( Dikkate alınırsa sevınırım)

- Cihazda donma kitlenme (kumandası dahil) inanılmaz dona kitlenmeler bu nerelerde yapıyor dersenız acılısta kanal uzerınde menu uzerınde kısacası her yerde donma ve kitlenme var.BUGÜN ALDIGIM firmaya yarın itibariyle iadesi kapımdan alınarak istanbula gidecek ...
Cihazın yazılımsal değil DONANIMSAL arızası var.Cihaz DONMA KİTLENME yi atlatırsa kullanılabılır ama şimdilik ben değil...
Gerekenleri söyledim firmaya da (satın aldıgım yere detaylı anlattım yazdılar ilgilendiler sağolsunlar..

Artık başka uydu cihazlarında görüşmek üzere..

Cihazın üzerinde durun yoksa...sizde benim gibi sorunlar yaşarsınız ..

saygılar
AEO
Kumandası ile ilgili bir problemle ben karşılaşmadım, zaten next aynı kumandayı uzun süredir diğer modellerdede kullanıyoır, harici kumanda gözü kullanmıyorsanız ve cihaz konumu kumandanın algılamasını zorlaştıracak bir yerde ise kumanda çekimi zayıf kalıyor, aslında kumandada değil cihazdaki kumanda alıcısı, ama harici göz takılı ise hiçbir sorun yok. donma olayına gelince her zaman olmasada zaman zaman herhangi bir uydu kanalaını izlerken arada donma/kilitlenme oluyor.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Cihazın kasası ince şeffaf kasa, dolayısıyla kumanda heryerden alıyor. Ben cihazda donma ve kasma sorunu yaşamadım. Cihazın işlemcisi yeni seri Huawei Hisilicon Hi3798MV300 Yonga Seti Octagonun SX88 V2 4K da kullandığı. Hiremco 4K turbo ve Hiremco S10 Hi3798MV200 eski seriyi kullanıyor. Kumandayı tavana duvara pencereye tuttum çekim gücü çok iyi.

Son düzenleme:

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Ekli video kumanda çekimi

Ekli dosyalar

• IMG_4500.zip
    16.1 MB · Görüntüleme: 9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...