Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next kanky desteklenmeyen mod

Darcan

New member
Üye
8 Eki 2020
1
2
3
Arkadaşlar merhaba ,1 ay kadar önce yeni tip next kanky uydu alıcısı satın aldım. bugün kızım gözümün önünde kumandada bir tuşa bastı ve desteklenmeyen mod mavi ekran geldi. Bir daha da düZelmedi , forumlarda bu sorunu yaşayan bulamadım. Hangi tuşa bastıysam yapamadım. Acaba aynı anda 1 den fazla tuşamı basıyoruz. Ne yapmam gerek bilmiyorum , yardımcı olursanız sevinirim.

alperumut

New member
Üye
30 Kas 2020
3
0
1
kasım ayında bende next kanky hd uydu alıcısı ile birlikte aldım ilk denememde youtube çalışmıştı. sonraki denemelerimde her aradığımı bulamıyordu. şimdi api key quota exceeded uyarısı veriyor güncelememe rağmen aynı uyarıyı vermeye devam ediyor. ama hava durumunu gösterebiliyor. fabrika ayarlarına çevirincede olmuyor maalesef. bugün olmuyor yarın olur belki ucuz etin yahnisi böyle luyür.

Sezer57

New member
Üye
23 Şub 2022
2
0
1
fabreika ayarına cevir dene bi
Fabrika ayarlarına giremiyorum ben bir tuşa basıldı tv ekranında sadece desteklenmiyor yazıyor başına gelen var mı daha önce kumandanın ışıkları vs yanıyor kapatıp açıyor uyduyu ama başka birşey yapmıyor tv ekranında desteklenmiyor yazıyor

xtoni

New member
Üye
21 Kas 2023
4
0
1
Slm, next kanky hd ye birkaç yazilim denedim Hiremco ve gx6605s sorunsuz çalistirdim ve dönüstürdüm. Ama son sefer Echolink usb mod denedim ve yazilim ok ama geri dönemiyorum artIk. Acaba usb mod dosya uyumlu bulunur mu geri dönüs. Next ve hiremco yazlilimlari kabul etmiyor.
Yardimci olurmusunuz?
Tesekurler

quincy01

New member
Üye
5 Mar 2024
1
0
1
Arkadaşlar merhaba ,1 ay kadar önce yeni tip next kanky uydu alıcısı satın aldım. bugün kızım gözümün önünde kumandada bir tuşa bastı ve desteklenmeyen mod mavi ekran geldi. Bir daha da düZelmedi , forumlarda bu sorunu yaşayan bulamadım. Hangi tuşa bastıysam yapamadım. Acaba aynı anda 1 den fazla tuşamı basıyoruz. Ne yapmam gerek bilmiyorum , yardımcı olursanız sevinirim.
Ayni durumu yasiyorum fakat yanlislikla kendim yaptim eski bir lcd tv kullaniyorum goruntu modunu 1080i den 1080p cektim tv desteklemediginden ayni sorunu yasamaya basladim ve cozemiyorum ekranda desteklenmeyen mod yaziyor fabrika ayarlarina cevirme sansimda yok suan pc monitorume goruntu verip duzelticem muhtemelen tus kombinasyonu ile bu degisiyordur 720p 1080p vs nasil olabildigini bilmiyorum bilen varsa yazsin lutfen onuda ogrenelim

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Ayni durumu yasiyorum fakat yanlislikla kendim yaptim eski bir lcd tv kullaniyorum goruntu modunu 1080i den 1080p cektim tv desteklemediginden ayni sorunu yasamaya basladim ve cozemiyorum ekranda desteklenmeyen mod yaziyor fabrika ayarlarina cevirme sansimda yok suan pc monitorume goruntu verip duzelticem muhtemelen tus kombinasyonu ile bu degisiyordur 720p 1080p vs nasil olabildigini bilmiyorum bilen varsa yazsin lutfen onuda ogrenelim

Kumanda'dan 576/1080 tuşuna görüntü gelene kadar basıp bırakın.