Neler yeni

Next kanky hd 136 yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziya62

Özel Üye
Özel Üye
hocam kanky ve xbox serilerinde , cccam bolumu iyileştirme mumkun mudur çok donma yapıyor,birde bulsat auto olsa iyi olurdu.

nextservis

Özel Üye
Özel Üye
TKGS özelliği olan başlangıç seviye ürünlerde sorun oluşuyor. Bundan dolayı çok fazla destek verilemiyor.

sosyotopic

New member
Üye
Merhaba, usb ile 136 yazılımını kurdum. Karşılaştığım problemleri şöyle açıklamak isterim.
  1. Cihaz her açıldığında mavi bir ekran ile açılıyor ve 10 saniyelik bir bekleme sonrasında kanal listesi açılıyor.
  2. Cihaz bence oldukça sık yani 2-3 saatte bir donuyor ve cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
  3. Zaman zaman kanal sıralama listesini düzenlerken listede olmayan bir kanal bir anda listede karşıma çıkıyor ve üzerine gelince yok oluyor.
Ayrıca bir arayüz tasarımcısı olarak genel olarak arayüzü beğenmiyorum. Daha keskin ve net renklerin kullanılmasını isterim.
Şimdiden teşekkürler.

ego37

Member
Üye
Merhaba, usb ile 136 yazılımını kurdum. Karşılaştığım problemleri şöyle açıklamak isterim.
  1. Cihaz her açıldığında mavi bir ekran ile açılıyor ve 10 saniyelik bir bekleme sonrasında kanal listesi açılıyor.
  2. Cihaz bence oldukça sık yani 2-3 saatte bir donuyor ve cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
  3. Zaman zaman kanal sıralama listesini düzenlerken listede olmayan bir kanal bir anda listede karşıma çıkıyor ve üzerine gelince yok oluyor.
Ayrıca bir arayüz tasarımcısı olarak genel olarak arayüzü beğenmiyorum. Daha keskin ve net renklerin kullanılmasını isterim.
Şimdiden teşekkürler.
Fabrika ayarlarına cevir

sosyotopic

New member
Üye
Hava durumu günlerinde Çarşamba yerine Garşamba yazıyor.
-
OTA_136 yazılımı tam bir fiyasko oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...