Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next kutu icindeki ip tv listesini herşeyiyle birlikte dışarı aktarma ve bunu android tv de izleme

MirzaFrance

0
Üye
28 Kas 2017
7
0
1
İyi günler değerli arkadaşlar
Ben next ip tv kullanıcısıydım satın aldığımdan beri kanallar süper bir şekilde çalışıyor ne donma ne de başka bi sıkıntı yok. Kendim bazı linklerden playlist yaptığımda asla ve asla next starın yanında bir hiç kalıyordu. Şimdileri Sony android tv aldım artık tv ile beraber bir kutu kullanmak istemiyorum. GSE ip tv ve benzeri bir sürü uygulama var. Acaba benim nextstar kutunun içindeki ip tv server kullanıcı adı yada şifre şayet var ise bunları bir şekil dışarı aktarıp tv üzerinden gse ip ile yada Kodi ile kulllanabilir miyim ? Çünkü en iyi liste nextin ve ben sadece ulusal kanallar istiyorum öyle şifreli paralı kanallar falan değil yani benim kutuda ne varsa. Şimdiden cvplarınız İçin teşekkürler.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
mümkün değil cihazdaki kanallar cihazla gelen yazılımın içine gömülü linklerden oluşur alabilmeniz için yazılımı decomple etmeniz gerekli buda mümkün değil
tvdeki uygulamalara netten bulduğunuz ulusal kanalları eklemeniz yeterli tabi stabil olanları seçmek kaydıyla.
gene androit uygulamalarda var sadece ulusal,haber,belgesel kanallar gibi tümünü içinde barındıran uygulamarı yükleyebilirsiniz örnek ben telefonda bu uygulamayı kullanıyorum buradaki
bendeki ios androit değil iosta varsa googleplayde kesin vardır deneyin

faruk623

New member
Üye
14 Eyl 2019
1
0
1
merhabalar konu dışı olucak ama bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim,bende minix hd cool cihaz var fakat cihaz arayüzünde youtube,network ayarları gibi sekmeler yok ,wifi aparatı aldım YE-7601-A model bunu taktığımda ise herhangi bir değişiklik olmuyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim..