Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machina 3d combo tek tüner hdd görmüyor.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
arkadaşlar bu yazdığım cihaz benim kullandığım.250 mb harddisk var sağlam örneğin bir diziyi kaydedeyim dedim tanimiyor desteklenmiyor diyor.usb öne takılı aynı yere 8 gb flash bellek takıyorum.kayıt yapıyorum.sorunu çözemedim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar bu yazdığım cihaz benim kullandığım.250 mb harddisk var sağlam örneğin bir diziyi kaydedeyim dedim tanimiyor desteklenmiyor diyor.usb öne takılı aynı yere 8 gb flash bellek takıyorum.kayıt yapıyorum.sorunu çözemedim.

Sevgili @Ali ustam bizim maalesef bu konuda yapabileceğimiz herhangi bir şey yok,bu konuda size en çabuk yardımı DOKTOR üstadımız yapabilir.! Kendisine bu durumu açıklayan bir mail yazınız ama herşeyi en ince ayrıntısına kadarda yazınız.! ( HDD Marka+model )

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18

Sevgili @Ali ustam bizim maalesef bu konuda yapabileceğimiz herhangi bir şey yok,bu konuda size en çabuk yardımı DOKTOR üstadımız yapabilir.! Kendisine bu durumu açıklayan bir mail yazınız ama herşeyi en ince ayrıntısına kadarda yazınız.! ( HDD Marka+model )

tamam haydar ustam teşekkür ederim.en kısa zamanda mail atacam.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
tamam haydar ustam teşekkür ederim.en kısa zamanda mail atacam.

haydar ustam bu harici hdd olayını irdeledim ve oluyor şöyleki hdd samsung 600 gb sağlam.machina uydum görmüyordu nedenide hdd fat 32 olmayacakmış bilgisayardan NFTS yaptım ve bu akşam biraz kayıt yaptım gayet güzel içine resim ve klip attım bilgisayarımdan onlarıda açıyor.bu uydu gerçektende harikaymış.