Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machina 3d load sorunu

rmeral

0
Üye
24 Şub 2015
5
0
1
Next machina 3d gri kasa açılırken loading de kalıyor açılmıyor usb ile yazılım atmıyor arka usb yi görmüyor bir ara ön usb den yazılım atar gibi oldu download da 5 e kadar saydı sonra succes oldu, rebot loading, boting de kaldı yardımcı olursanız sevinirim selamlar bot modun da yazılım da atılmıyor, başka usb ile de denedim olmadı

Son düzenleme:

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
sayın arkadaş benimde dediğiniz gibi oldu ne yaptım sa olmadı merkez servise gönderdim işlemcinin bozulduğunu anakartın değişmesi gerektiğini 300 tl talep ettiler olsun dedim fakat biz tüm desteğimizi çektik daha destek vermeyeceğiz dediler.bende yapmayın dedim.bilginiz olsun. (normal bir gibi olacak)

rmeral

0
Üye
24 Şub 2015
5
0
1
sayın arkadaş benimde dediğiniz gibi oldu ne yaptım sa olmadı merkez servise gönderdim işlemcinin bozulduğunu anakartın değişmesi gerektiğini 300 tl talep ettiler olsun dedim fakat biz tüm desteğimizi çektik daha destek vermeyeceğiz dediler.bende yapmayın dedim.bilginiz olsun. (normal bir gibi olacak)
Teşekkür ederim bilginiz için

shuki

0
Üye
4 Nis 2015
84
80
18
Sayin arkadaş ,
Arkadaki anahtardan kapat, ondan sonra önde USB-yi geçir ve kanal sustasini önde yukariyi ne gosteriyor bastir, ve ondan sonra arkadaki anahtardan aç ve bekle softwair yuklensin.
Selamlar.