Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Özel Iptv.m3u Dosyası...17.05.2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
17.05.2013

YENİLENME SEBEBİ*

Arkadaşlar Kendime Ve Size Özel Yapılmıştır

Dosyayı Usb İle Yükleyin Hazır Dosyadır

Özel Seçme Yayınlar Her Telden HD Lİ

ARKADAŞLAR MUHTEŞEM] Film+-Sinema KANALLARI TÜRKÇE YABANCI VE=" MÜZİK + SPORLAR HD BELGESELLER +ADULTLAR KANALLARIDA EKLENMİŞTİR HEPSİ ÇALIŞIYOR + HD Lİ

1 NOLU MESAJDA

EKLENMİŞTİR

Özel ricam kimse bu dosyayı başka sitelerde kullanmasın arkadaşlar bazı yerlerde benim verdiklerimi kendi yapmış gibi yapan arkadaşlar görüyorum burdakiler burda kalsın lütfen
HERKESE İYİSEYİRLER

djmusti28

0
Üye
22 Nis 2013
4
0
1
GÜncel 23.05.2013 İptv lİnklerİ ariyom sİnema kanalari ve mÜzİk kanalari bİde varsa tmf tv holanda kanali ...

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
ya bu kanalları nasıl izleyceğiz söylermisiniz ücret varmı ?????????? yada sadece internetmi gerekli
bilgi verirseniz seviniriz

ahmet ersen

0
Üye
12 Kas 2013
4
27
13
hocam verdigin listeyi yukledim ama benim istedigim ulusal kanallari acmadi
bana sadece ulusal kanal ip linkleri verebilirmisiniz.benim yasadim bölgede surekli yagmur yagidi icin canaktan seyredemiyorum ve esimle surekli kavgaediyoruz acil yardima ihtiyacim var simdiden tesekurler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Buradaki dosya en son Mayıs 2013 Tarihinde düzenlenmiştir arkadaşlar,Güncel değildir... IP TV linkeri çok uzun süre sağlam kalan linkler olamıyor maalesef.....Cihazınızın Machina Portal kısmından sürekli güncellenmekte olan listelerden güncelleme yapabilir yada düzenli olarak aşağıdaki linlerde verilen IP TV adreslerini takip edebilirsiniz...

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php?f=70

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...