Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Serileri IPTV X Panel Girme İşlemi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Hepsini harfiyen giriyorum., sorun su port degerini girdigimde hafizaya almiyor... port degeri 80 olarak kalmakta.
Yinede tesekkurler.

port satırında değeri gir OK bas burada kırmızı tuş yok diğer satırlara girişte kırmızı ile kaydet en son tekrar kırmızı basıcan tamamdır

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hepsini harfiyen giriyorum., sorun su port degerini girdigimde hafizaya almiyor... port degeri 80 olarak kalmakta.
Yinede tesekkurler.

@cv64
tek bir tane gireceksen önceden kayıtlı yok ise eklentideki dosyaya ekle usb at güncellemeler xtreamcfg okeyle ve yükle.(birden fazla server gireceksen yada var ise onlarıda ekle)
indirdiğin dosya alttaki gibi

X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OKU ÖRNEK YÜKLERKEN BURALARI SİL YUKARISI OLSUN 10 ADET SRVER GİRİLEBİLİR adresBOŞLUKportBOŞLUKkulladıBOŞLUKşifre
X: ADRESBURAYA PORT KADI ŞİFRE
okuduktan sonra sade bunlar kalsın bilgi notunu sil.
X: ............. 5210 m-----------r 8...........pO
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:
X:

Ekli dosyalar

• xpanel.rar
    231 bayt · Görüntüleme: 89

shuki

0
Üye
4 Nis 2015
83
76
18
Menu ye girin ondansonra
1. Duzen ve burda secin:
Fabrika ayarlarina donus ve orda OK eyleyin
Sadece kullanici ayarlarini sil
ben boyle x panelde kanallari siliyorum

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
sevgili haydar hocam machina modellere nextflix proğramı yapılabilirmi, imkanı varsa yapılması next cihazı kullanım sayısını da etkileyebilir

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
Selamlar,
mavi tuşa basarak girdiğim IPTV kanal listem maalesef kanalları getirmiyor. Hata da vermiyor. telefon, pc gibi alternatif araçlar ile aynı üyeliğimi rahatça kullanıyorum. Sat tuşu ile free kategorilerdeki kanallar da geliyor ancak xpanel i çalıştıramıyorum. Cihazımda V5.624 yazılımı yüklü. Internet ile problemim yok. hem cihazı hem modemi kapatarak da denedim. Sebep ne ola ki?

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Arkadaşlar iki gündür kanal listem gözükmüyor xpanele giriyorum 0 kanal var.ip TV bilgilerimi yeniden girmeme rağmen hiç kanal çıkmıyor problem nedir çözümü ne olabilir.

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
Selamlar,
mavi tuşa basarak girdiğim IPTV kanal listem maalesef kanalları getirmiyor. Hata da vermiyor. telefon, pc gibi alternatif araçlar ile aynı üyeliğimi rahatça kullanıyorum. Sat tuşu ile free kategorilerdeki kanallar da geliyor ancak xpanel i çalıştıramıyorum. Cihazımda V5.624 yazılımı yüklü. Internet ile problemim yok. hem cihazı hem modemi kapatarak da denedim. Sebep ne ola ki?
üstadlar yok mu bi çözüm???

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım yüklemenizi usulunce yaptıysanız medya portalındaki xtream ikonundan girmeyi denermisiniz birde.

yada alttaki linke tıklayın rarlı dosyayı indirin rardan çıkartın içinde ıptv için xtream cfg var sag tık yapın not defteri ile açın kesik çizgi altındaki notu okuyun adresi usule uygun yazın usb kaydet cihaza yükle. (içindekiler xtream.cfg - cccam.cfg -kişisel ıptv liste silmeniz için m3u sil ve oku dosyası)
http://www.next.web.tr/konu/gunluk-ucretsiz-iptv-yerli-ulusal-ve-yabanci-kanallar.18572/

1549053028072.png

http://www.next.web.tr/attachments/2000cccam_xpanel-rar.10559/

Son düzenleme:

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
Arkadaşım yüklemenizi usulunce yaptıysanız medya portalındaki xtream ikonundan girmeyi denermisiniz birde.

yada alttaki linke tıklayın rarlı dosyayı indirin rardan çıkartın içinde ıptv için xtream cfg var sag tık yapın not defteri ile açın kesik çizgi altındaki notu okuyun adresi usule uygun yazın usb kaydet cihaza yükle. (içindekiler xtream.cfg - cccam.cfg -kişisel ıptv liste silmeniz için m3u sil ve oku dosyası)
http://www.next.web.tr/konu/gunluk-ucretsiz-iptv-yerli-ulusal-ve-yabanci-kanallar.18572/

Ekli dosyayı görüntüle 11004

http://www.next.web.tr/attachments/2000cccam_xpanel-rar.10559/

olmuyor. cihazı resetledim yine olmadı.

mexene

0
Üye
30 Ağu 2015
16
3
3
Bahsettiğiniz o değerler nedir yazın bakalım duruma.?
Bahsettiğiniz o değerler nedir yazın bakalım duruma.?

m+ tuşu ile iptv uygulamasına geldiğimde yükleme hatası 5 diye ekrana pencere açılıp hiç bir tuş çalışmıyor. 10sn sonrada reset atıyor. Dolayısıyla liste atılsa bile kişisel menüye geçilemediğinden iptv kilitleniyor. Bunun çözümünü bilen yok mu? 638 yazılımını tekrar yüklersem belki çözülür diyorum. Ama cccam şifresini hatırlamadığımdan o gider diye çekiniyorum. Yok mu bir çözümü? Benim derdim xpanel değil ki? Neden xpanel öncelik alıp sistemi kilitliyor?