Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Serileri IPTV X Panel Girme İşlemi

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Kumandadan M+ tuşuna basıp iptv kanal lisatesine gelin.
Menü tuşuna basıp,enaltda kımızı tuşa basın. Özel iptv adreslerinizi girip seyredin.İyi seyirler.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
server url bölümüne diğer bölmlere ne yazacağız ki çalışsın yardımlarınızı bekliyoruz saygılar

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
server url bölümüne diğer bölmlere ne yazacağız ki çalışsın yardımlarınızı bekliyoruz saygılar

1-X-panel free iptv özelliği değildir paralı server kullanıcılarının bilgilerini girip seyredebileceği bir paneldir usbden m3u dosyası atma derdine gerek kalmaz iptv aldığınızda size bir genelde bir link verilir bunu yaz dosyayı indir denir o işleme gerek kalmaz bu panelle aynı cccam gibi iptv url port no ve isim şifre girdiğiniz anda iptv tüm kanal listeniz karşınıza gelir
2-X-panelde server url adresi giriş satırında dikkat edin http: www gibi girilmeyecek sadece dns adres girilecek önünde birşey yazılmayacak
3-Daha evvel m3u dosyasından okutuyorsanız üyelikli serverınızı örneğin m3u dosyanızdaki sadece bir satırdan
http://iptvserver.pw:8080/live/ali/veli/1492.ts
X-panele giriş şekli
server url : iptvserver.pw
port : 8080
user id: ali
şifre pass : veli
şeklinde girildiğinde tüm üyelikten gelen kanalları listeye dizer machina
(mach1 üstat dan alıntıdır.)

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA

bu şekil olacak

2-M+ ya basıp ordan IPTV ye girerek
Iptv menusune girdikten sonra
Menu (ayarlar) tuşuna basıyoruz
Altta solda kırmızı X Panel setting diye yazar kırmızı tuşa basıyoruz
ve x panel açılıyor oraya server url port isim ve şifre girip gene kırmızı save e basıyoruz

KMzQ.jpg

Ercan44

0
Üye
27 Haz 2016
11
0
1
Selam Arkadaslar benim de sizlerden ögrenmek isdedigim bir konu var, benim sorunum iptv xPanel ile baglandiktan sonra normal uydu yayinina geciyorum ve kapatiyorum buraya kadar her sey süper sorunun burdan sonra basliyor ben cihazi actigim zaman cihaz otomatikmen xpanele geciyor ben ama canakda kalmasini isdiyorum her defasinda bu sorunu yasiyorum daha önce yoktu son yazilimdan sonra bu hata olusdu bilmiyorum bir yerde hatami yapiyorum anlayamadim bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Arkadaşlar, bu x panel'e internetten bulduğum free ip adreslerini girsem seyredebilirmiyim.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Arkadaşlar, xpanel'e birçok adres girdim. Hepsinde '' yükleme hatası 5'' ibaresi çıkıyor. Bu 5.ci hata nedir. Adres bu:
http://homefrends.ddns.me:5500/live/henryskype/zYb2fKRjfj/385.ts Ben böyle giriyorum:

server URL homefrends.ddns.me
Port 5500
User ID henryskype
password zYb2fKRjfj

Kayıt yapıp çıkıyorum. Sat'tan x panel 1 okeylediğimde yükleme hatası 5 diyor. Hatamın nerede olduğunu söylermisiniz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar, xpanel'e birçok adres girdim. Hepsinde '' yükleme hatası 5'' ibaresi çıkıyor. Bu 5.ci hata nedir. Adres bu:
http://homefrends.ddns.me:5500/live/henryskype/zYb2fKRjfj/385.ts Ben böyle giriyorum:

Port 5500
User ID henryskype
password zYb2fKRjfj

Kayıt yapıp çıkıyorum. Sat'tan x panel 1 okeylediğimde yükleme hatası 5 diyor. Hatamın nerede olduğunu söylermisiniz.

Sunucu bilgileriniz eksik olabilir siz önce hizmet aldığınız yere başvurun size verilen bilgilerin doğru olup olmadığına iyice emin olunuz... Eğer eminseniz bana ÖZEL-PM den bilgileri yollayın kontrol edeyim...

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege

Port 5500
User ID henryskype
password zYb2fKRjfj

İyi akşamlar.Kesinlikle kullanıcı bilgilerini girerken eksik giriyorsunuzdur.Yada serverde sorun vardır.Üstatda yanıt vermiş zaten.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Üstatlar, verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. Ama dün faranjite yakalandım. Yorgan döşek yatıyorum. İyileşince dediklerini yapmaya çalışırım.
Tekrar teşekkürler. Bu arada dost 6080, laptop arızalandı. Tamir ettiremiyorum. Kızımın küçük bir tableti var. Ona vlc kuramam. Linkleri onun için kontrol edemiyorum.
Hepinize iyi günler. İyileşince görüşürüz.

resit

0
Üye
30 Kas 2016
2
0
1
sevgili forum uyesi arkadaslar TR den Next Machina 3 D super Combo cihazi almistim yanlislikla bir dosya silindi simdi cihaz acilmiyor IPTV olarak kullaniyordum inernet uzerinden acaba bu cihaza ait bir orijinal yazilim varmidir bunu nasil ve nereden bulabilirim cevap verebilirseniz oldukca yardimci olacak ilgilenecek arkadaslara simdiden tesekkurlerimi iletirim iyi gunler
Harun

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sevgili forum uyesi arkadaslar TR den Next Machina 3 D super Combo cihazi almistim yanlislikla bir dosya silindi simdi cihaz acilmiyor IPTV olarak kullaniyordum inernet uzerinden acaba bu cihaza ait bir orijinal yazilim varmidir bunu nasil ve nereden bulabilirim cevap verebilirseniz oldukca yardimci olacak ilgilenecek arkadaslara simdiden tesekkurlerimi iletirim iyi gunler
Harun

Sevgili kardeşim dosya derken neyi kasdediyorsunuz.? Size yardımcı olabilmem için cihazda ne yaptınızda ne sildiniz.? Birde sanırım cihazı IP tv olarak kullanıyorsunuz galiba yoksa benmi yanlış anladım.?