Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machina 3d super combo

figo34

0
Üye
24 Eyl 2016
3
0
1
problem devamli LOAD yazisi en son yazilimi indirib zibten cikardim usb bellege attim ön tarafa takip sizin dediginizi yaptim ER06 GELIYOR YARDIMLARINIZ icin simdiden tesekur ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
problem devamli LOAD yazisi en son yazilimi indirib zibten cikardim usb bellege attim ön tarafa takip sizin dediginizi yaptim ER06 GELIYOR YARDIMLARINIZ icin simdiden tesekur ederim

eksik indirme hatası ile karşı karşıyasınız.(Sizin cihazınızın bölümündeki)

http://www.next.web.tr/showthread.php/11051-Next-Machina-3D-Süper-COMBO-Serisi-(V2-237)-23-08-2016-Tarihli-Test-Yazılımı.html ekli yazılımı indiriniz ve zipden çıkartıp usb yükleyin ve cihazınıza atın.

Son düzenleme:

figo34

0
Üye
24 Eyl 2016
3
0
1
yaptim dediginiz yazilimi indirdim lakin yazilimi bulmuyor er06 yazisi geliyor tesekur ederim ilgilendiginiz icin

figo34

0
Üye
24 Eyl 2016
3
0
1
bizde ER05 GOSTERIYOR Geri kalanlari resimde gosterildigi gibi yaptim hic sonuc alamadim simdiden tesekur ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım usb format atıp fat32 türü ile biçimlendirip http://www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=8875&d=1471970255 yazılımı indirip zipden çıkartın ve sadece yazılımı usb yükleyin usb cihaza takın arka anahtardan cihazı kapaltın ..parmağınız cihazın kanal yukarı tuşuna basılı iken anahtarı açın aşamalara göre yüklensin.
veya usb takılı iken usb tuşuna basın üst başlığı yazılımlara getirin sol pencereden yazılımı okeyleyin gelen soruya tamam diyerek yüklemeyi başlatın.

congofather

New member
Üye
7 Mar 2020
2
0
1
Merhaba,
FAT32 ile her seferinde formatlanmış 64 gb usb belleğe güncel yazılım dosyasını zipten çıkarıp kopyalayıp, anlatıldığı şekilde yukarı ok tuşuna basılı tutarken cihazı arkasından tekrar başlattığımda yüklemeye çalıştığını görüyorum. Fakat bir süre sonra ER02 hatası veriyor. DUO2 kullanan biri olarak ikinci cihaz basitçe uydu yayınlarını göstersin diye ikinci el aldım ama bu kadar sorunlu olabileceğini düşünemedim bu cihazın.. Next malesef her seferinde benim için hayal kırıklığı oluyor.

NOT: Cihaz TV HDMI dan görüntü vermediği için ancak bu şekilde yazılımı baştan kurabilecektim. Fakat bu şekilde de hata alınca daha en başta tıkanmış oldum!

Son düzenleme: