Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Super V2.309 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Test yazılımı ağ üzerinden güncellenebilir.
Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
Yorumsuz.

- Youtube düzeltildi.
- VOD'ta oynatılamayan bazı filmler düzeltildi.
- Bulsat auto eklendi.
- Polaris (Bulgariasat 1.9Doğu) düzeltildi.

İNDİR

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
Emeği geçenlere teşekkürler. Xtream için de iyileştirme yapılması dileğiyle.

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
bulsat falan değilde cihazda stalker var ekleme yapılmıyor bu özelliğin multi stalker olursa cihaz on numara olmazmı yani hem mac adresi hemde portu manuel olarak girme işlemi olursa

osmnymnc

0
Üye
6 Şub 2015
24
3
3
Ip tvde ileri, geri sarma ve durdurma olsa iyi olur. Uydu Tp listeleri ve sıralı kanal listesi güncellenmesi gerekmekte. usb den video oynatırken bazı ses dosyalarını tanımıyor güncel ses codeclerini yüklerseniz seviniriz.

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
katrina tv ve bazı gereksiz uygulamalr silinip yerine sadece stalker uygulamsını düeltirseniz sevinieiz şu an stalker var ama hiçbir işe yramıyor stalkere manuel port ve mac adresi eklenmesini istiyoruz bu olursa cihaz 10 numara cihaz haline gelir satışı bile patlar bence

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Ben son yazılımı yüklememe rağmen machına 3d super cihaazım youtube de içerik yok diyor,arkadaşlar sizlerde de aynı sorun var mı?

mureyseba

0
Üye
17 Eki 2016
13
11
3
Test yazılımı ağ üzerinden güncellenebilir.
Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
Yorumsuz.

- Youtube düzeltildi.
- VOD'ta oynatılamayan bazı filmler düzeltildi.
- Bulsat auto eklendi.
- Polaris (Bulgariasat 1.9Doğu) düzeltildi.

İNDİR
yeni yazılımı yükledim server yok kanallar açılmıyor nasıl kanallar açılacak.açıklarmısınız

mureyseba

0
Üye
17 Eki 2016
13
11
3
yeni yazılımı yükledim hotbird kanalları açmıyor .nasıl açacak yardımcı olursanız ,sevinirim.tşk.ler

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
yeni yazılımı yükledim hotbird kanalları açmıyor .nasıl açacak yardımcı olursanız ,sevinirim.tşk.ler

Sn.mureyseba arkadaş next firması tarafından bizim kasalı machina 3d cihazlara yılbaşından beri free server desteği kesildi.İnternetten free cccam server bulup,cihaza yüklerseniz şifreli kanallar açılabilir.

mureyseba

0
Üye
17 Eki 2016
13
11
3
Sn.mureyseba arkadaş next firması tarafından bizim kasalı machina 3d cihazlara yılbaşından beri free server desteği kesildi.İnternetten free cccam server bulup,cihaza yüklerseniz şifreli kanallar açılabilir.
açılamanız için tşk.ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...