Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.729) 22.11.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Machina 3D (V4.729) 22.11.2013 Tarihli TEST Yazılımıdır.

Yazılım Notları:
Kod:
- Favori Listesi isimlendirme eklendi.
- Yunanca dil desteği eklendi.

doktor;' Alıntı:
i medya bölümüne 1-2 ek için ve birçok istek için zaten çalışılıyor..sadece i medyaya bir ek 15 günlük bir çalışma gerektiriyor ...canınız sıkılmasın diye bir ara test yazılımı veriyorum...aybaşından itibaren 1 ay süreyle koreli yazılımcılar burda olacak......uzaktan halledilemeyenleri burda düzenliycez..bu yazılımda bug düzeltmeleri var..örn 2 farklı tp den kayıt ve izleme aynı anda yapıldığında ı tp de descramble sorunu oluyordu...
teletext fontları büyüdü..favori kanallara isim yazma isteniyordu halledildi..Yunanlı kullanıcımız çok ama lisan yoktu eklendi...zamanlayıcıdan yapılan kayıtlarda kayıttan sonra kumanda işlemi olmazsa birsüre sonra cihazı otomatik kapatıyor eklendi,gelişebilir..unicable kullanıcılarından gelen bir hata düzeltildi..şu anda usals gibi sorunsuz..ve burda yazmayacağım görsel olmayan onlarca yazılim düzeltmesi...ekli...

yükleme zorunluluğu yok...cihazlar arada yüklemediğiniz 2-3 yazılımdan sonra gelen yazılımda fabrika ayarlarına dönmeden değişiklikleri çalıştırmayabilir....resim ses ,server cb bölümünde herhangi bir düzenleme yok...
internet hızınız ve sorunlarınız cihazınızı yavaşlatabilir,örn d smart modül takıp free share ,3 cc cam 1 nem cam hesabı kullanan arkadaşlar var..lütfen kendi sisteminize ve önceliklerinize göre sizi ilgilendirmeyen konular içeren yazılımları yüklemeyin..100 LERCE FARKLI anten ve switch şekli,motorlu sabit kullanıcı,2 sini birarada kullanan....ist alınan bazı yayınları hiç göremeyip ist luların göremeyeceği uydulardan yayın alanlar var..25 senedir bu işin içinde ve kuruculuktan gelen birisi olarak sorunlarınızda yardımcı olmaya kurucu gözüylede bakarak çalışıyorum,yardımcı olana arkadaşlar kendi sorunlarını değil,tüm kullanıcıların sorunlarını çözeceklerini unutmasınlar tam tersi kendi sistem sorunlarını tüm kullanıcıların sorunu gibi yazan arkadaşlarda,,kendi sorunlarının kendilerine özel çözümlerle çözülemeyeceğini unutmasınlar böyle birşey yok çünkü....... örn server de şu kanallar açılmıyor demek için serverde şu kanallar var ve şu kadar süre açılacak diye bir taahhüt göstermeleri gerekki yok.çünkü pratikte server yok....BU CİHAZIN İÇİNDE OLAN BİR DESTEK DEĞİL..CİHAZIN BAĞLANDIĞI ALANLA İLGİLİ....ama daha iyisi olacak...çünkü cihazda aynı anda çoklu ekranda standart free serverde 2 kanala sorgu gönderilmediğinden özellik tam kullanılamıyor..cc cam server alınsa dahi bazen server aynı anda 4 sorguda (ÇOKLU ŞİFRELİ İZLENİMİNDE YADA KAYIT-İZLE KONUMUNDA korumaya geçebiliyor..bu bir ihtiyaç ve destekleNmesi gerekli... son olarakta cihazdaki 2 tunerin markaları dahi farklı....2.tuner 16 apsk destekli tamamen farklı bölgeler için 1.tuner bizim bölgemiz için...2. tuner daha hassas fakat kilitlenme aralığı 1 mhz farklı..Hotbirdde 16 apsk yayın yapan italyan kanalları vardı bunlar için aylarca yazılıma ek yapıldı ama yazılım bitmeden yayınlar gitti......herkese saygılar
Teşekkürler @doktor

.......... TIKLA iNDiR ..........

Alternatif link 1

Alternatif link 2

erdoley

0
Üye
17 Eyl 2013
10
0
1
ben buradan doktor ve karbona sonsuz sevgiler iyi çalışmalar temennisiyle , teşekkürlerimi iletirim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Yazılımın servere yüklenme işlemi devam ediyor,bir süre sonra tekrar deneyiniz arkadaşlar.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Linkler düzeltildi,alternatif link eklenmiştir.

serenity35

0
Üye
29 Haz 2013
6
0
1
Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Müsadenizle Benim 2 sorum olacak;

1- D-smart abonesiyim film kanalları seyrederken türkçe dublajlı filmlerde altyazı çıkıyor. Txt + tuşundan kapatıyorum fakat kanal değiştirdiğimde tekrar altyazı basıyor. Menüde de kapatmak için bölüm göremedim yardımcı olursanız sevinirim.
2- birde portal a Digiturk play uygulamasının eklenmesi ne derece mümkün olur bilmiyorum ama değerlendirirseniz çok sevinirim.

Gösterdiğiniz ilgiden ötürü şimdiden çok teşekkürler.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Şu an için yüklemedim çünkü bu yazılım da benim için kolaylık sağlıyacak bir şey yok bir sonraki yazılımı bekliycem ben

yasargullu

0
Üye
22 Ara 2011
27
4
3
AFYONKARAHİSAR
Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Müsadenizle Benim 2 sorum olacak;

1- D-smart abonesiyim film kanalları seyrederken türkçe dublajlı filmlerde altyazı çıkıyor. Txt + tuşundan kapatıyorum fakat kanal değiştirdiğimde tekrar altyazı basıyor. Menüde de kapatmak için bölüm göremedim yardımcı olursanız sevinirim.
2- birde portal a Digiturk play uygulamasının eklenmesi ne derece mümkün olur bilmiyorum ama değerlendirirseniz çok sevinirim.

Gösterdiğiniz ilgiden ötürü şimdiden çok teşekkürler.

2. soruna bende katılıyorum Digitürkplay Özelliği eklense çok güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...