Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.634 Yazılımı (20.08.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- Youtube düzeltildi.
- CCcam sürümü güncellendi.
- CANAL+ (CYFRA+) düzeltildi.

İNDİR

*Hostingde problem olduğu için henüz yazılımı yükleyemedim. Sistem düzeldiğinde yazılım eklenecektir.
*Yazılım açıklamalarını bilgi vermek amaçlı ekledim.

Ekli dosyalar

• Machina3D.png
    Machina3D.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
iki gün önce gri kasa next machine 3d aldım dün kurdum görüntü biraz hoşuma gitmemişti. bu yazılımla görüntü düzelmiş. cccam de şifre çözme kısıtlı. eğer firma yazılıma oscam sürümü eklerse büyük gelişme olur.

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
iki gün önce gri kasa next machine 3d aldım dün kurdum görüntü biraz hoşuma gitmemişti. bu yazılımla görüntü düzelmiş. cccam de şifre çözme kısıtlı. eğer firma yazılıma oscam sürümü eklerse büyük gelişme olur.
Size öyle geliyodur,yazılımla cihazın çözünürlüğünde bir değişiklik olmaz.

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Sn. Ustadım cihaza yeni yazılımı yükledim ancak İPTV’de hata (11) yazıyor ve çalışmıyor yine İMEDİA portal hata (9) yazıyor ve çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
Sn. Ustadım cihaza yeni yazılımı yükledim ancak İPTV’de hata (11) yazıyor ve çalışmıyor yine İMEDİA portal hata (9) yazıyor ve çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
IPTV olarak ülkelere ait tv ve radyo kanallarını kastedmiştim. Linkleri güncel olanlar çalışıyor. Ayrıca USB kişisel den kendi iptv kanallarınızı oluşturabiliyorsunuz malum.
VOD olarak da film, dizi ve eğlence videolarının bulunduğu VOD bölümünü kastettim. Medya portaldaki VOD tavşanlar çalışmıyor.

orse

0
Üye
6 Mar 2015
4
2
3
IPTV olarak ülkelere ait tv ve radyo kanallarını kastedmiştim. Linkleri güncel olanlar çalışıyor. Ayrıca USB kişisel den kendi iptv kanallarınızı oluşturabiliyorsunuz malum.
VOD olarak da film, dizi ve eğlence videolarının bulunduğu VOD bölümünü kastettim. Medya portaldaki VOD tavşanlar çalışmıyor.

Yazılımı yükledikten sonra bende de aynı problemler oluştu.Medya portalda hiçbirşey çalışmıyor.Oynatma hatası8-09 ve 9 diye hata mesajı veriyor.Çözüm konusunda bilgisi olan varmı.Keşke yüklemeseydim.:(:cry:

orse

0
Üye
6 Mar 2015
4
2
3
- Youtube düzeltildi.
- CCcam sürümü güncellendi.
- CANAL+ (CYFRA+) düzeltildi.

İNDİR

*Hostingde problem olduğu için henüz yazılımı yükleyemedim. Sistem düzeldiğinde yazılım eklenecektir.
*Yazılım açıklamalarını bilgi vermek amaçlı ekledim.

Yazılımı yükledikten sonra Medya portalda hiçbirşey çalışmıyor.Oynatma hatası8-09 ve 9 diye hata mesajı veriyor.Çözüm konusunda bilginiz varmı.Keşke yüklemesemiydim.:(:cry:

Son düzenleme:

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Serverde bazı problemler hâlen mevcut arkadaşlar. 2000 HD serisi tüm cihazlarda ara ara gidip gelmeler oluyor VOD, Tavşan ve diğer interaktif sistemlerde. Hatta bazı kullanıcılar nextyazilim.com sitesine erişmekte bile problem yaşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...