Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D yapamadıklarım

motionpicture

0
Üye
31 Ağu 2013
7
0
1
Cihazı alalı 1 hafta oldu.
Öncelikle genel olarak memnunum. Ancak Bazı eksiklikleri belirtmek istiyorum. Bazılarını belki ben yapmayı bilmiyorumdur.
  • Power Kablosu çok kısa.
  • Eğer benim gibi wi-fi kullanıyorsanız arkada bir tane daha usb çıkışı arıyorsunuz.
  • Default ayar olarak altyazı açılmasın istiyorum. Yapamadım.
  • Altyazı veya Ses seçme tuşundan seçeneğinizi seçerken ok tuşları ile istediğiniz dilin üzerine geldiğinizde OK tuşu ile menuyu kapatamıyorsunuz. Tekrar ses / altyazı tuşuna basmanız gerekiyor.
Özel not: şahsıma ait özel bir not Kısıtlı bir API olsa bazı özelliklerini değiştirebilsek çok güzel olacak.

ozsev

0
Machina3D VIPClup
1 May 2013
12
0
1
Cihazı alalı 1 hafta oldu.
Öncelikle genel olarak memnunum. Ancak Bazı eksiklikleri belirtmek istiyorum. Bazılarını belki ben yapmayı bilmiyorumdur.
  • Power Kablosu çok kısa.
  • Eğer benim gibi wi-fi kullanıyorsanız arkada bir tane daha usb çıkışı arıyorsunuz.
  • Default ayar olarak altyazı açılmasın istiyorum. Yapamadım.
  • Altyazı veya Ses seçme tuşundan seçeneğinizi seçerken ok tuşları ile istediğiniz dilin üzerine geldiğinizde OK tuşu ile menuyu kapatamıyorsunuz. Tekrar ses / altyazı tuşuna basmanız gerekiyor.
Özel not: şahsıma ait özel bir not Kısıtlı bir API olsa bazı özelliklerini değiştirebilsek çok güzel olacak.

1- Servise götür power kablosu uzatabilirsin..
2- On panelde ve arkasında usb girişi var..
3- Otomatik Altyazı istemiyorsan Menu Ayarlarında Altyazı Seçimi Kapat bölümü var..

İlerde yepyeni yazılım çıkacak ama sabırlı olun...

motionpicture

0
Üye
31 Ağu 2013
7
0
1
Cevapların için teşekkür ederim.
Donanımsal özellikleri bir tarafa bırakırsak bahsettiğin menü ayarları nerede bulamadım. İleride mutlaka yazılımla düzeltilecek konular olduğunu biliyorum. düzeltilmesi için burada istekleri yazmak iyi olur kanısındayım.

xerox

0
Üye
24 Nis 2013
8
0
1
Selam benim cihazdaki ses ve kanal değiştirmedeki ışık yanmıyor kumandadan ayarlar bölümüne girdiğimde açıp kapattığım zaman herhangi bir işlem olmuyor hiç başına gelen oldu mu acaba ?