Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machina 3d yazılımı gelecekmi

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
arkadaşlar son yazılımı cihazdan direkt indirdim ama cihazım kanallarda donmaya başladı.eski yazılıma geri döndüm.yeni yazılım gelecekmi acaba.cihazım machina 3d süper combo tek tüner.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar son yazılımı cihazdan direkt indirdim ama cihazım kanallarda donmaya başladı.eski yazılıma geri döndüm.yeni yazılım gelecekmi acaba.cihazım machina 3d süper combo tek tüner.

Sevgili ustam bizde böyle bir bilgi ne yazikki yok ama @DOKTOR üstada mail yoluyla sorarsanız kendisi muhakkak cevap verecektir.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
Sevgili ustam bizde böyle bir bilgi ne yazikki yok ama @DOKTOR üstada mail yoluyla sorarsanız kendisi muhakkak cevap verecektir.

teşekkür ederim haydar ustam cihazı övmeye gerek yok ben aldım sonra 4 kişiye tavsiye ettim ve aldılar verilen son yazılım bence beklentileri tam karşılayamadı.bende şu an tavşan hiç yok vood eksik.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
teşekkür ederim haydar ustam cihazı övmeye gerek yok ben aldım sonra 4 kişiye tavsiye ettim ve aldılar verilen son yazılım bence beklentileri tam karşılayamadı.bende şu an tavşan hiç yok vood eksik.

Rica ederim kardeşim keşke elimizden bir şeyler gelse biz son yazılım sonrasında gerekenleri yaşanan sıkıntıları bildirdik,gerisi maalesef bizim bilebileceğimiz bir şey değildir.İnşaallah en kısa zamanda daha iyi bir yazılım çıkar...

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
İyi akşamlar.Kullandığınız uydu alıcısının aynısından arkadaşta var,son yazılım yüklü sorunsuz seyrediyorum,diye yanıt aldım.Teyit için şuan kendisiyle görüştüm sorunsuz seyrediyorum,diyor.Tavşanlarda sorunsuz diyor.Fabrika ayarlarına dönüp bir daha denermisiniz.