Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Yazılımı V5631

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3
IPTV.de filmleri ileri geri sarmak vede daha önemlisi katogori olarak free Tv'de var ama seyrettiğimiz joker uygulamasında katagori uygulaması yok ki bu uygulama minik makina uygulamasında her ikisinde kullanılabilmekte, lütfen bunu bize çok görmeyin gerekirse ücretli bir şey olabileceği söylenirse makul bir ücret karşılığında bunu istiyorum...

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Hep açılış logosu sorunu,bence gayet güzel göz dinlendirici,bir önceki gece evde ışıklar sönükken açtığımda insanın gözlerini rahatsız edici bir açılışı vardı.

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
Sayın hocalarım. Ben eskiden beri bu next cihazlarını kullanıyorum. Elimdeki kullanılmaz hale gelince mutlaka yeni aldığım cihaz gene next in bir başka, muhtemelen son modeli oluyor. Şu an machina 3D çift tuner kullanıyorum. Eski cihazlarda olan bir özellik bu cihazda da olsa bence çok güzel olurdu. Şöyle ki. Next 2000 CI PLUS cihazımda kumandadan kanal arttırma ya da kanal eksiltme düğmesine basılı tuttuğumuzda otomatik zap yapardı, hatta kanal tuşlarını kullanarak 1 ile 9 saniye arasında zap süresini de ayarlardık. Bu özellik 3D cihazda yok. Bir diğeri de ADL hakkında tv kanallarında daha önceden 12 dakika olan max. reklam süresi şu anda 14 hatta 16 dakikaya çıkmış durumda ve ADL en fazla 12 dakikaya kadar ayarlanabiliyor. Yeni bir yazlım gelirse eğer bu otomatik zap özelliği ve 16 dakikaya kadar ayarlanabilen ADL süresi eklenebilir mi? Ve hatta (çok oluyorum değil mi? Yüzsüzlük işte) otomatik kapanma süresi ayarında kumandadaki yeşil tuşa basıp kapanma süresini rakam tuşlarından 180 dakikaya kadar istediğimiz bir süre olarak girebiliyoruz Örn: yeşil tuşa bas "0" dakika çıkıyor hemen ardından kumandadan 83 tuşla cihaz 83 dakika sonra kapanıyor. ADL tuşuna da böyle bir özellik eklenebilir mi? Bu mümkünse çok faydalı olur. Yok mümkün değilse gene de cihaz çok güzel.
Saygılarımla.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Yazılımda emeği geçen arkadaşlara ve bizlere kadar ulaşımda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...