Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT machine 3d için YAZILIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
BİZZAT NEXT E MAİL ATTIIM MAİLİ ATALI 1 AY OLDU HALA bu seriye yazılım verilmedi nextin bittiğinin resmidir artık kulaklarını müşterilerine tıkamışlar resmen adamlar burdan sesleniyorum next almayın next bitmiştir resmen next çift başlı sistem var her model markaya yazılım veriliyor bu modele resmen vermemk için elinden geleni yapıyorlar next boş bir balon misali bitiyor artık

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Next bitmez ama gerçekten bitirdiler boynuna yeni yeni öğretim yapmana gerek yok Allah rızası için birbakin 2000ve 3d haricinde başka doğru dürüst kaç cihazınız işe yarıyor biri bana desinki bu çalışıyor ya donuyor ya resetleniyor ya kasıyor ya kapanıyor sizlerde haklısınız bizim gibi enayiler ve yada cihazdan anlamiyanlara sokusturun gitsin bunlar nasıl olsa alırlar Allah teknoloji firmalarından hakimizi alsın İnşallah a TV lerde öyle ceptlfonlarida öyle PC öyle Tablette öyle olan hep Bize oluyor firmaları Allah a havele ediyorum başkada birşey demiyorum NextStar Bir doktora sahip çıkamadı şimdide Gitti 4K yeni cihaz çıkardı ve Birde 1000millyar fiyat koydular ne oldu bomba oldu ellerinde patladı yazık birtane yap temiz yap fiyat önemli değil ama sen heybere belki 50cesit çıkardın tobeki hiç biri işe yaramaz kusura bakmayın

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
bu yazıları görmemeleri için kör ve ama olmaları lazım demekki next artık aldırmıyor hikaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...