Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machine 3 d

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
next machine 3 d lerde youtube çalışmaz oldu free server iptal olmus nolacak bu cihazın hali doru düzgün bişe gelmiyor içinde okadar gereksiz şey varki pişyasaki 100 liralık cihazlar bile bu cihazdan daha iyi konuımda bunlarıda herkes biliyor sanırım emu yazılım konusunda 100 liralık cihaz kadar albenisi yok yetkililer bunu görmüyorlarmı

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
next machine 3 d lerde youtube çalışmaz oldu free server iptal olmus nolacak bu cihazın hali doru düzgün bişe gelmiyor içinde okadar gereksiz şey varki pişyasaki 100 liralık cihazlar bile bu cihazdan daha iyi konuımda bunlarıda herkes biliyor sanırım emu yazılım konusunda 100 liralık cihaz kadar albenisi yok yetkililer bunu görmüyorlarmı
haklısın kardeşim zamanında next8000xcam plus lardaki kanal geçişlerinin de olan cihaz takılmasını bile gideremeden o mükemmel cihaz tarih oldu next 2000 cıs süper plus seriside mükemmel di haliyle hd yayınları alma özelliği olmayınca raflara kalktı bu serinin devamı dedik machina 3d yi aldık rezalet olan ön panel ışığının günbe gün solmasına ve kumanda sorununa ve istenilen şu meşhur toplu tp silme özelliğine bile çare bulanamadan ne yazıkki bu cihazda tarih oluyor hatta oldu bile kabahat onlarda değil birazda bizde olsa gerek şu sıralar yok hevc li miş yok mevc li imiş diyerek bir sürü mini cihazları yeni model adı altında piyasaya sürüyorlar sayelerinde ülkemiz bana göre kazanç uğruna uydu alıcısı çöplüğüne dönüşüyor yazıklar olsun diyorum.kimse alınmasın görüşlerim hakaret içermez.kalın sağlıcakla.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
next machine 3d lere ne zaman yazılım gelecek youtube çalışmıyor free server yok diğer medya portalında ne varsa zaten boş boş şeyler nolucak bu cihazın haliii yine çöpemi atacazz

Her ürünün uygulama desteği belirli süre verilebilir. Free server desteği artık verilmeyecek, bunun yerine ccam server alarak kullanabilirsiniz. Youtube desteği için teknik veri değişiklikleri ölçüsünde destek belki verilebilir.

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
Bu devirde uydu alıcısını çöpe atan pek kimse yok. Hala SD ürünleri kullanan binlerce kişi var. Uygulama desteği olmasada yasal kullanılan kart, modül ve görüntü bölme özellikler taşıyan eşdeğer ürün var mı sizce?
piyasada 100 tlden daha az 70 liralık cihaz bile youtube nashare cart curt yazılımlar veriyor uraşıyorlar adamlar bi aacları var bizimki hazirandan bu yana yazılım dahi çıkarmamşış amac ne yeni cihaz alın ben yıllardır next cihazlarla uraşırım bir türlü bu ahlaklarını bırakmadılkar cihazların kulklanımlarına diyecem yok güzel zaten onun için alıp satıyorum ama yazılıma gelince teklemeye başlıyorlar sorunumuz bu bzim

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Herkes kendince haklı ola cak Yanlız Sayın Next Aylesi Madem bu cihazın firi ccam Desdeği kesilecekti neden Tüketici Uyarılmadı yeni cihaz aldık yaklaşık 10 yıl Önce üretilen cihazı sadece firi ccam desdeği var diye Size Bu etik bir davranış mı Birzamanlar Atlanta vardı ama şimdi ismini duyan varmı Bu davranışla sizinde sonunuz Aynı közüküyor

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bu devirde uydu alıcısını çöpe atan pek kimse yok. Hala SD ürünleri kullanan binlerce kişi var. Uygulama desteği olmasada yasal kullanılan kart, modül ve görüntü bölme özellikler taşıyan eşdeğer ürün var mı sizce?
İlk çıktığı günden beri dir kullanıyorum ve de severek bu cihazı
Benim için uydu kısmı önemli zaten adı üstünde bu cihaz uydu alıcısı
Benim yazılım için beklentim hoş hep yazıyoruz
2000 mınıx de olduğu gibi uydu ayarlarda toplu tp silme
Vede kanal ayarlamada silme tasıma kısmı ilk sıralamaya gelsin
Gerisi teferruat derim
Cihaz görevini yapıyor çok şükür
2 adet aliexpressden 5 dolarlık cccam ile dünya kanalı açık
15 dolarlık ıptv de de yok yok daha ne olsun

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
parayı vererek iptvde alırsın cccamda önemli olan parasız izletmek her cihaza atarsan iptvyi ccamı izlersin şimdi biz burda bunumu tartışıyoruz konuya bir bakarsan

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Youtube uzun zamandır çalismiyor ip tv zaten yeteri kadar tv var. Senelerdir cihaz tik demedi ve bu cihazdaki goruntu kalitesi hicbir cihazda yok. Artik zaten tv seyredende yok bence kisa zamanda yazilim gelir meraketmeyin

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
parayı vererek iptvde alırsın cccamda önemli olan parasız izletmek her cihaza atarsan iptvyi ccamı izlersin şimdi biz burda bunumu tartışıyoruz konuya bir bakarsan
Sayın canavar forumdasım
İnanın bende isterim sizler gibi ücretsiz free paylasımı devam etsin
Az da olsa para vermiyeyim oraya buraya cccam için. Iptv için
Youtubeda açsın bedava filmler olsun mediaplayerda müzikler olsun o olsun bu olsun
Ama
Biz de yazdık bu olayları zamanında
Youtube dedik baktık youtube yeni yeni uygulamalar koydukça bizim cihaz ayak uyduramadı bilemiyorum cihazla mı alakalı yoksa youtube mu kısıtlama getiriyor
Film dedik müzik dedik o dedik bu dedik ama baktık onun telif hakkı dendi yasaklar dendi oda gitti
Elimizde kaldı yine cihazın uydu alıcı kısmı ile ıptv kısmı bunun için yazıyorum
İşte bende diyorumki cihaz bu konuda hala 4..4 lük 10 cccam server giriliyor vede 10 da ıptv server giriliyor
Canavar gibide çalışıyor
Bedava cccam serveri evet sanırsam bitirdi artık açan kanal varmı uyduda bilemiyorum
Iptvde var ama free paylasımda bir çok kanal açanıda var açmıyanıda

Zaten paylasımda da kalmadı eskiden ıtalyan sky vardı fransız csatlar vardı arap beın ler vardı vardı da vardı şimdi zaten bunlarda yok artık
Yani kısaca gene ücretliye kaldık
Bunun içinde diyorumki cihazın eksiklerinide yukarıda yazdığım gibi tamamlansa cihaz bana göre çok iyi konumda olur

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Öncelikle bir kaç bilgi sizler ile paylaşmak istiyorum.
Ürünler üretildiği zaman yoğun destek ile en iyi konuma getirilir. Firmamızın ürettiği her ürüne destek verdiğimizi zaten biliyorsunuz. İlk çıkan Next YE-2000 SD serileri hala sorunsuz çalışmaktadır. Teknik servis hala desteğini vermektedir. 2011 yılında tasarımı yapılan ve 2012 yılının sonunda satışa sunulan ürünün yıllarca yazılım desteği ve uygulamalarda ekleme yapılmıştır.
Bize haber vermeden yayınları kestin diyen son kullanıcılarımız 7 yıl boyunca verilen destek herhalde az değildir.

Destek verilen uygulamalar sürekli değişmekte ve yeni çıkan işlemciler (Cpu ) için programlarında değişlikler yapmaktadır. Eski işlemci desteklerini azaltarak yeni ürünlerin satılması için çalışmaktadırlar.
Uygulamalar reklam veya abonelik sistemine geçiş yapmaktadırlar.Eskiden Youtube üzerinde reklam yok denecek kadar azdı. Oysa şimdi izlenen 5 dakika süren videoda bile en az 4 reklam ile kesiliyor. Üyelikler bedava idi şimdi ücretli, üyelik satın alırsanız reklamsız izleyebilirsiniz bilgisi veriliyor.
Diğer uygulama kısıtlamaları ise zaten yazmama gerek yok biliyorsunuz.
Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken kullanılan bilgisayarı veya telefonunu 7 yıl içinde yenilemeyen kişi sayısı çok azdır.

Üründe artık desteklenebilecek uygulamalar malesef sürekli azalarak devam edecektir. Destek vermeye çalışılsa bile destek verilemeyebilir.
Çok iyi yazılımcı arkadaşlar diyecektir ki yazılımı bize açın biz değişikleri yaparız, ürünü daha iyi yaparız. Yazılımlar bugüne kadar hep tarafınızla paylaşılmıştır. İşi bilen yazılımcı yazılım dosyasını üzerinde her zaman çalışabilir.

Son düzenleme:

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
Ürünler üretildiği zaman yoğun destek ile en iyi konuma getirilir. Firmamızın ürettiği her ürüne destek verdiğimizi zaten biliyorsunuz. İlk çıkan Next YE-2000 SD serileri hala sorunsuz çalışmaktadır. Teknik servis hala desteğini vermektedir. 2011 yılında tasarımı yapılan ve 2012 yılının sonunda satışa sunulan ürünün yıllarca yazılım desteği ve uygulamalarda ekleme yapılmıştır.
Bize haber vermeden yayınları kestin diyen son kullanıcılarımız 7 yıl boyunca verilen destek herhalde az değildir.

Destek verilen uygulamalar sürekli değişmekte ve yeni çıkan işlemciler (Cpu ) için programlarında değişlikler yapmaktadır. Eski işlemci desteklerini azaltarak yeni ürünlerin satılması için çalışmaktadırlar.
Uygulamalar reklam veya abonelik sistemine geçiş yapmaktadırlar.Eskiden Youtube üzerinde reklam yok denecek kadar azdı. Oysa şimdi izlenen 5 dakika süren videoda bile en az 4 reklam ile kesiliyor. Üyelikler bedava idi şimdi ücretli, üyelik satın alırsanız reklamsız izleyebilirsiniz bilgisi veriliyor.
Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken kullanılan bilgisayarı veya telefonunu 7 yıl içinde yenilemeyen kişi sayısı çok azdır.

Üründe artık desteklenebilecek uygulamalar malesef sürekli azalarak devam edecektir. Destek vermeye çalışılsa bile destek verilemeyebilir.
Çok iyi yazılımcı arkadaşlar diyecektir ki yazılımı bize açın biz değişikleri yaparız, ürünü daha iyi yaparız. Yazılımlar bugüne kadar hep tarafınızla paylaşılmıştır. İşi bilen yazılımcı yazılım dosyasını üzerinde her zaman çalışabilir.
bizi Aydınlığın için teşekkür ederim filim hav durum bunu gibi ufat şeyler çalışmıyor biz teknoloji gelişiyor elbete bu cihazın halan piyasada next machine 3d var 100 ikiyüz değil hatır sayılır paraya satyorlar

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18

free serverden falan vazgectik şu youtube için yazılım çıkarılsın kafii adam gitmiş 70 liraya cihaz almış yok yok youtube falan herşey çalışıyor ben bu cihaza 600 tl vermiştim zamanında youtube çalışması gerekmezmi

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
Cihaz çok geliştirilebilir ilk çıktığı günlerde yazılımını editlemiştim yeni olduğu için
ta o yıllardan tüm herşeyine hakimdim desteği var diye ben uğraşmadım benim görüşüm
çok geliştirilebilir yazılımın source kodları sizde en azından youtube yapılır hatta youtube surekli api key değiştiriyor
böylelikle sürekli yazılım şart ama siz buna bir adres yapsanız ve apikey oradan alsın ve sizde youtubeden kurtulmuş olursunuz
çoğu firma öyle yapıyor free servere gelince source kod sisde oraya 4 link koysanız ve o 4 linkten cihaz ccam çeksin
şimdi diyeceksinizki kim güncelleyecek onuda söylüyüm yüzlerce 1 2 3 günlük free server veren siteler var
o sitelerin php linkleri var onları eklerseniz cihaz her açılışta 4 siteye bağlanıp server alır böylelikle cihazın server derdi kalmaz ve
firma para ödemez kısaca belirteyim istedikten sonra herşey yapılır

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43

bu cihazda ücretsiz yerli şifresiz kanalların olduğu iptv listesi veriliyordu artık verilmiyor mu ?