Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT MACINA 3D SUPER püf noktaları

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Arkadaşlar ve ustalar merhaba.1998 yılından beri uydu işleriyle hobi olarak uğraşırım,bir çok şeyi kendim yaparım.Başıma ilginç bir sorun geldi 2 gündür bir türlü çözemedim.5-6 senedir Machina 3d süper cihazım var,evvelki gün epeydir fabrika ayarlarına dönmemiştim,usbye yedeğimi aldım fabrika ayarlarında 4 bölümü de okeyleyip çıktım.Sonra bende olan 4 adet uyduları tarattım,gerekli güncellemeleri (key,softcam,free cccam server yükledim)cccam serverlerle izlediğim hiç bir şifreli kanal açılmadı.Usbden aldığım yedeği yükledim,cccam serverlerin 9 adet hiç biri bağlanmıyor.Önceki yazılıma döndüm,cihazı arkadan kapatıp açtım,modemi kapatıp açtım,son yazılımı yükledim,cihazı yeniden başlattım,gerekli güncellemeleri yine yaptım ama cccam serverlerin yine hiç biri bağlanmıyor ve şifreli hiç bir kanal açılmıyor.Atladığım veya eksik yaptığım bir şey var mı?Forumlarda yazılan her şeyi uyguladım.Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Sonunda sorunu çözdüm arkadaşlar.Önce cccam serverleri tek tek kapalı yaptım.Sonra youtube da video izlerken cihaz kilitlendi,dondu kaldı.Kumandaya ve cihaz üzerindeki tuşlara yanıt vermedi.Bunun üzerine cihazı arka anahtardan kapattım,3-5 saniye sonra açtım.Cihaz normale dönünce cccam serverleri tek tek açık yaptım.Faal olan serverler bağlandı ve şifreli açabildiği kanallar açıldı.Herkese iyi günler.