Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next markasına yakısmaz

boating

0
Üye
19 Şub 2013
6
0
1
merhaba ben next ilk cıktıktan beri satıyorum ancak günümüz hd ve ıp tv devri.next hergün bi cihaz cıkarıyor yok black yok plus yok cool yok amigo yok brother acaba next bunları sürdükten sonra oturup düşünmüyormu ben bunu bu hatayla sürdüm piyasaya veya bu hatası var bi yardımcı olup düzeltelim demiyor vatandaş parayı sokaktan toplamıyor next te markaya güvenerek alıyor.en son yasadığım olay next brother hd ıp tv sorunu ıp tv çalışmıyor bu cihazda yetkilileri aradım bana ıp tv dosyası gönderdi cihaza attım 5 sn cook donarak calısıyor 5sn sonra menüye geri atıyor.forumdan yardım istedim 2 gündür yardımcı olan yok aynı ıp tv yi x cihaza atıyorum canavar gibi calısıyor pandoraya atıyorum calısıyor ama bi süre sonra ondada kilitleniyor cihaz.müşteri aynen next brother hd yi geri getirdi bi dene dedi üstüme attı

mkocaer

0
Üye
10 Ara 2013
2
0
1
EEE nerde bu adminler nerde bu NEXT NEXT yöneticileri, müşteri temsilcileri bize malı satıyorsunuz ama arkasında durmuyorsunuz hadi bir el atın arkadaşın işine yardımcı olun. Bende de Next Machine var bir türlü kamera yayınını hayata geçiremedim kimi sabit İP gerek diyor kimi gerek yok diyor bu forum dan anlatımı dinledim ona göre yaptım nafile yine çalışmadı elimdeki kamera LG9200. Yrdım bekliyorum.