Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix hd 2000 aldim hotbird sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DavidCase

0
Üye
23 Haz 2017
7
0
1
Abilerim kardeslerim. Next minixhd 2000 aldim hotbir kanallari acilmiyo merkezi sistem antenim acil. ☹

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Abilerim kardeslerim. Next minixhd 2000 aldim hotbir kanallari acilmiyo merkezi sistem antenim acil. ☹

1.Cihazla internet bağlantınız tam olduğundan emin olunuz.!
2.Merkezi sisteminizde HOTBİRD var ise cihazın dayzek ayarını uygun olarak yapınız.!
3.AŞAĞIDAKİ linkte cihazda yapmanız gereken işlem ayrıntıları ile mevcuttur.!

http://www.next.web.tr/showthread.php/11782-Next-2000-HD-Minix-İnternet-Machina-EMU-Aktif-etme.html

DavidCase

0
Üye
23 Haz 2017
7
0
1
Guzel yorumunuz icin tesekkurler. Fakat benim netim yok uyduyu amcam gilde bugun nete taktim guncelledim geldim ordada uyduda baktim acilmiyo ☹

DavidCase

0
Üye
23 Haz 2017
7
0
1
Sifreli degil kanal arkadaşım o kanali sifresiz izliyor neti birak hocam. Hotbird uydusunu izlemek istiyorum kanal adi da bosluk birakarak söylüyorum yoksa sistem gizliyor M C EU T V kanal var yani whatsap gel konusalim benim uydu hakkinda bilgim 0

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sifreli degil kanal arkadaşım o kanali sifresiz izliyor neti birak hocam. Hotbird uydusunu izlemek istiyorum kanal adi da bosluk birakarak söylüyorum yoksa sistem gizliyor M C EU T V kanal var yani whatsap gel konusalim benim uydu hakkinda bilgim 0

Allah aşkına şunu baştan yazsaydınız olmazmıydı acaba.! Siz sisteminizde Hotbird çanağı olduğuna eminmisiniz.! Eminseniz cihazın dayzek swiç ayarlarını yaptınızmı.? (KURULUM menüsündeki UYDU SEÇİMLERİ disecQ swiç ayarı 1.0 olan 2 olacak. Tabii eğer sistemi kuran bu şekilde bağlantı yaptıysa.)

DavidCase

0
Üye
23 Haz 2017
7
0
1

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Siz benimle dalgamı geçiyorsunuz.? Size ISRARLA yardım etmek istediğim halde bakıyorum olayı makaraya sarmaya başlamışsınız.!!! Bahsi geçen kanalın ŞİFRESİZ olduğundan haberim var merak etmeyin gidin başka yerde dalga geçin burası CİDDİ ve yardım isteyenlere CİDDİYETLE yardım eden bir FORUMDUR dalga geçme yeri değildir. KONU KAPANMIŞTIR.!!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...