Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool 19.02.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD Cool 19.02.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDCool_19022015.zip
    5.2 MB · Görüntüleme: 150

oktayceylan26

0
Üye
16 Şub 2015
1
0
1
Yazılım hakkında daha detaylı bilgi yok mu arkadaşlar. Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi ne demektir yahu resmen dalga geçiyorlar bizimle. ben kanallarımı kendim güncellerim sen makineyi güncelle next star. Yazık vallahi yazık sırf güncelleme çıkarmadık demesinler diye güncelleme yapıyorlar sözde.

canop

0
Üye
19 Şub 2015
11
0
1
Yazılım hakkında daha detaylı bilgi yok mu arkadaşlar. Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi ne demektir yahu resmen dalga geçiyorlar bizimle. ben kanallarımı kendim güncellerim sen makineyi güncelle next star. Yazık vallahi yazık sırf güncelleme çıkarmadık demesinler diye güncelleme yapıyorlar sözde.

Aynen katılıyorum kardeşim 19.02.2015 Tarihli yazılımı ben usb den next minix black plus cihazıma yükledim.Ama hiç bir degişiklil görmedim.Ayrıca uydudan verilmesi sanırım 19.02.2015 Tarihli yazılım...Sistem bilgisinde 26.12.2014 yazılımı gözüküyor...

yengec71

0
Üye
9 Şub 2015
32
13
8
kanal yedeğimi alsam daha sonra yazılımı güncellesem daha sonra kanal yedeğimi (sıralamasını) tekrar atsam yazılım özelliğini kaybetmiş olur mu?

canop

0
Üye
19 Şub 2015
11
0
1
kanal yedeğimi alsam daha sonra yazılımı güncellesem daha sonra kanal yedeğimi (sıralamasını) tekrar atsam yazılım özelliğini kaybetmiş olur mu?
Yazılım günceleme yaparken ilk önce kullandıgın kanal sıralamasının yedegini al.Daha ise yeni yazılımı cihaza kur.En son olarakta kanal sıralama dosyanı cihaza yükle...

simplex

0
Üye
7 Tem 2013
10
1
3
Kanal sıralamasının yedeği nasıl alınır? Benim kanal menümde öyle birşey yok usb de takılı olmasına rağmen.

Son düzenleme:

yengec71

0
Üye
9 Şub 2015
32
13
8
Kanal sıralamasının yedeği nasıl alınır? Benim kanal menümde öyle birşey yok usb de takılı olmasına rağmen.

usb den güncelleye gel dosya yok seçenekleri çıkar değiştirdikçe dumb dosyası gelecek başlat de tek bir dosya halinde hem yazılım ham kanal yedeğini alıyor. ileride kanalı yükleyeceğin zaman kullanıcı kanal listesini seç yüklersin.

simplex

0
Üye
7 Tem 2013
10
1
3
usb den güncelleye gel dosya yok seçenekleri çıkar değiştirdikçe dumb dosyası gelecek başlat de tek bir dosya halinde hem yazılım ham kanal yedeğini alıyor. ileride kanalı yükleyeceğin zaman kullanıcı kanal listesini seç yüklersin.

teşekkür ederim sağolasın.

yengec71

0
Üye
9 Şub 2015
32
13
8
Bugun 27 mart itibariyle uydudan yazılım güncelledi foruma henüz düşmemiş. Yeni yazılımda ne gibi yenilikler var acaba

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bugün uydudan gelen güncelleme sadece Kanal listesini içermektedir,bazı HD kanal ilaveleri ve sıralama düzenlemeleri yapıldı, yazılım bilgisinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...