Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd cool sorun çözüm merkezi

calarozturk

0
Üye
4 Şub 2013
11
1
3
next diger tüm ürünlerde sorun çözüm merkezi var ama ne kadar bekledimsede sanki kimse minix hd cool kullanmıyor gibi... bu baglamda sorun yaşayan arakdaşlarımızı bu başlık altında toplama geregi duydum ben sd yayınların kalitesinden memnun degilim aynı sorunları yaşayan var mı?

Son düzenleme:

dettori

0
Üye
1 Mar 2013
4
0
1
Bende cool kullanıyorum Kaynaktan kontrol dediğimde görüntü gayet güzel oluyor ancak kanal çözünürlüğüne göre menu ve kanal listesinde de goruntu değişiyor.Hd kanal actığımda menu ve kanal listesi normal ama diğer kanallara gectıgımde karıncalanıyor.Birde hd den sd ye geçtiğimde çok bekliyor, sd den hd ye geçtiğimdede öyle.

calarozturk

0
Üye
4 Şub 2013
11
1
3
Bende cool kullanıyorum Kaynaktan kontrol dediğimde görüntü gayet güzel oluyor ancak kanal çözünürlüğüne göre menu ve kanal listesinde de goruntu değişiyor.Hd kanal actığımda menu ve kanal listesi normal ama diğer kanallara gectıgımde karıncalanıyor.Birde hd den sd ye geçtiğimde çok bekliyor, sd den hd ye geçtiğimdede öyle.

kardeş en ıyısı tv den kontrol demen 16:9 full yap sorunun duzelecektır

heretic78

0
Üye
21 Şub 2013
1
0
1
Kanal yavaşlığı ve sd kanallardaki görüntü kalitesindeki düşüklük, hiç bir şekilde düzelmiyor.

TRT hd de Avrupa maçlarında ses kesiliyor. Cihazla ilgili problem ne zaman düzeltilecek.

isaaa83

0
Üye
2 Mar 2013
8
0
1
sorun çözme merkezi açtık 3 ay oldu ben hala internetde yotub olsun daliymoton olsun hala sorun çözülemedi rahat bi şekilde kullanamıyorum..... nezamana kadar bekleyecez adminlerrr.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
konunun adminlerle bi alakası yok..
bizler burada sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz..

kullandığınız ürünün kardeş modellerine yeni yazılımlar bugün itibariyle verildi.. yakın zamanda '' Next Minix HD Cool '' modelerinede yazılım verilecektir.. bizlerde herzamanki gibi en kısa zamanda sizlere ulaştırmaya çalışacağız..

saygılarımla.

aykamar

0
Üye
6 Nis 2013
1
0
1
merhaba arkadaşlar ben next hd cool cihazı kullanıyom ama kanal taşımada sorun ?taşımak istediğim kanalı tuşluyorum ama exıt dediğimde deyişen bir şey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

bilall

0
Üye
17 Nis 2013
1
0
1
ürünü yeni aldım atv hd çalışıyo ama trt hd ve trt1 hd sinya yok diyo bir çözüm yolu var mı acaba...

kibriskartali

0
Üye
2 Mar 2013
10
0
1
arkadaşlar ben next hd cool cihazı kullanıyom fakat cokme yabti yeniden yukleme yabmaya calisiyorum
malesef bu sorunla karsilasiyorum Syncronising STB........Done
Please reset target!
Set stb memory error
Click "Back " to try again
ne yamam gerekir bilgisi olan varmidir.

ChackUp

0
Üye
1 Nis 2013
2
0
1
Arkadaşlar wifi sorunu yaşayan yok mu. Benimde böyle bir sorunum var. Evdeki wifi ağını %94 ile görüyor şifreyi girip bağlan denince zaman aşımı hatası alıyorum. Var mı çözüm önerisi olan...

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
olmaz mı minixlerin en büyük sorunu zaten wifi. Ya zaman aşımı yada sürekli bağlantı kopması çözecek kimse yok. Diye diye dilimde tüy bitti. Ama maalesef düzeleceği yok bu işin. İşin garibi çıkıpta bir açıklama yapacak yetkilide yok. Herhalde bu sorunu çözebilecek kabiliyette kimse de yok...

Son düzenleme: