Neler yeni

Next Minix HD Cool ve Next Minix HD Cool İnview Yazılım Hataları ve İstekler

f12

Özel Üye
Özel Üye
Next Minix HD Cool / Next Minix HD Cool Inview Kullanıcıları Cihazla ilgili Yazılımsal ve Donanımsal sorunlarınızı Aşagıdaki müşteri hizmetlerine iletmenizi sizlerden rica ederim.

NEXT DESTEK

+90 (216) 592 98 00
Mail: info@next.com.tr
servis@next.com.tr

http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit linke tıklayın ve Uydu Alıcı / Karasal Alıcı işaretleyin açılan sayfadan formu doldurup gerekli mail adreslerine sorunları gönderin.

www.nextservis.com | İletişim

Ne kadar çok talep olursa kısa süre içerisinde sorunun çözüleceğine inanıyorum.

Bazı sıkıntıları ben ekledim sizinde bildiginiz sıkıntılar varsa ekleyip gönderelim özellikle powervu desteği için ara ara yazın.

1.Türkiye için yaz saati uygulaması güncellenmeli.
2.PowerVu desteği eklenmeli.
3.Youtube güncellenmeli oynatılamayan içerikler düzeltilmeli.
4.Youtube video izlendiğinde ileri geri sarma özelliği çalışmıyor.
5.CCcam versiyonu güncellenmeli.

Son düzenleme:

f12

Özel Üye
Özel Üye
Yazılım güncellerken sadece yazılım seçeneğinde bin dosya boyutu uyuşmuyor (yazılım+kanal yüklerken sorun yok sadece yazılım seçeneginde sorun var kanal listesi bozulmaması için)

Son düzenleme:

SaDRaZAMm

Member
Üye
Yazılım güncellerken sadece yazılım seçeneğinde bin dosya boyutu uyuşmuyor bunu da ekleyebilir misiniz? (yazılım+kanal yüklerken sorun yok sadece yazılım seçeneginde sorun var kanal listesi bozulmaması için)
selamlar. bende sizin dedğiniz gibi kanal sıralaması bozulmaması için sadece yazılım olarak yapmıştın son güncellemeyi usb'den ve basarılı olmuştu .. ilginç bunuda göndermekte fayda var.

f12

Özel Üye
Özel Üye
selamlar. bende sizin dedğiniz gibi kanal sıralaması bozulmaması için sadece yazılım olarak yapmıştın son güncellemeyi usb'den ve basarılı olmuştu .. ilginç bunuda göndermekte fayda var.
Evet benimde aklıma gelen sorunları yazmak istedim güncellerken sadece yazılımda hata veriyordu talep ne kadar çok olursa o kadar kısa sürede çözülür bunu da ekleyip tekrar talep gönderdim sizde ekleyip gönderin.

Son düzenleme:

SaDRaZAMm

Member
Üye
Evet benimde aklıma gelen sorunları yazmak istedim güncellerken sadece yazılımda hata veriyordu talep ne kadar çok olursa o kadar kısa sürede çözülür demiş arkadaşımız bunu da ekleyip tekrar talep gönderdim sizde ekleyip gönderin arkadaşımızın eklediği sorunlarla birlikte
aynen hocam taleplerin cok olması muhim , insallah bu kadar ilgiye kayıtsız kalmaz next destek ekibi :)

SaDRaZAMm

Member
Üye
konu dışı | yahu bilnçaltına nasıl yerleştyse bugün rüyamda cihaza tandberg yuklemişm ve malum kanalları izliyordum ,, ah bee ********** ne hallere düştük duy şu sesimizi :culpability:

olcay27

New member
Üye
slm
şifre çöme işlemi geç oluyor ve belli aralıklarda donuyor. bazende hiç birni açmıyor bazen birde bazıları açılıyor bazıları açılmıyor. baya sıkıntılı
izlediğimizden bir keyf alamıyoruz. en kısa zamanda düzeltilir
25b uydusundaki kanalrı çözüyor mu?

iyi çalışmalar

f12

Özel Üye
Özel Üye
slm
şifre çöme işlemi geç oluyor ve belli aralıklarda donuyor. bazende hiç birni açmıyor bazen birde bazıları açılıyor bazıları açılmıyor. baya sıkıntılı
izlediğimizden bir keyf alamıyoruz. en kısa zamanda düzeltilir
25b uydusundaki kanalrı çözüyor mu?

iyi çalışmalar
Merhabalar donma sorunu internet bağlantılarınızla ilgili olabilir veya free share ile ilgili çalışmalar oluyor kesintiler olabilir sonuçta ücretsiz seyredilebiliyor 25 b uydusu ile ilgili bilgim yok seyreden arkadaşlar varsa bilgi versinler tandberg ve powervu şuan 50 tl lik cihazlara bile eklendi biz hala yazılım ve sorunların giderilmesini beklemekteyiz.

murat0608

New member
Üye
Arkadaslar her gunyolluyorum ama bizi tiye almiyorlar nedirya arge bolumune ilettik bumu yani 20 yillik next kullanicisiyim bu tandberg icin cihaz degisirsem kesinlikle yenisi next olmayacak adamlar parayave piyasaya doymus

elcondor

Member
Üye
bende hd cool kullandım (aslında verimli kullanamadım) bu yüzden babama verdim, bari düz cihaz olarak kullansınlar napıyım..

taner48

Member
Üye
Next minix hd cool cihazıma usb ile ip tv , txt mu uzantılı dosyaları yüklemeye çalıştım fakat txt vb uzantılı dosyalar bulunamadı diyor.Tek tek elle girmek istemediğimden dolayı usb ile yüklemek istedim olmadı.Metin txt belgesinde kac tane ip tv adresi olması gerekiyor.....

f12

Özel Üye
Özel Üye
Next minix hd cool cihazıma usb ile ip tv , txt mu uzantılı dosyaları yüklemeye çalıştım fakat txt vb uzantılı dosyalar bulunamadı diyor.Tek tek elle girmek istemediğimden dolayı usb ile yüklemek istedim olmadı.Metin txt belgesinde kac tane ip tv adresi olması gerekiyor.....
Daha önce aynı soruyu cevaplamıştım metin belgesinin içine hazırlamış olduğunuz kanalları atın dosyanın adını IPTV yapın usb belleğin içinde başka bir şey olmasın boş bir usb kullanın. IPTV 50 adet ile sınırlıdır.

SaDRaZAMm

Member
Üye
Güncel ... Talepler artsın lütfen Cool - ınwiew ve diğer mağdur next modelleri tek mesajda modelleri yazıp gönderelim lütfen

f12

Özel Üye
Özel Üye
Son yazılımdan sonra sorunlar tekrar güncellendi.

next78

New member
Üye
Benim youtube geç açılıyor videoların hepsi açılmıyor sizde de öylemi

emreks277

New member
Üye
Ben kac defa powervu icin destek yolladim ama bana gelen e postada cool cihazlara destek verilmeyecegi yaziyor :hihh: