Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Punto Plus OTA136 Yazılımı

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
UYARI!
gx_all.jpg

Yazılım Güncelleme Bölümü: Tümü seçilerek yüklenmelidir aksi taktirde cihaz bir daha açılmayabilir! Bu yazılım Next Minix HD Punto Plus modeli içindir, Next Minix HD Punto+S veya Next Minix HD Punto modeline yüklemeyiniz!

- YouTube düzeltildi.
- Son izlenen listesi düzeltildi.

Next Minix HD Punto Plus Yazılımları

serdar1992

New member
Üye
5 Nis 2020
6
3
3
UYARI!
gx_all.jpg

Yazılım Güncelleme Bölümü: Tümü seçilerek yüklenmelidir aksi taktirde cihaz bir daha açılmayabilir! Bu yazılım Next Minix HD Punto Plus modeli içindir, Next Minix HD Punto+S veya Next Minix HD Punto modeline yüklemeyiniz!

- YouTube düzeltildi.
- Son izlenen listesi düzeltildi.

Next Minix HD Punto Plus Yazılımları
Bu OTA130-135-136 tüm yazılımlarda görüntüde kararma problemi var, ekran ışığında dalgalanma var. Bu yeni gelen OTA130 yazılımında kanal kayıtları geri getirilmiyor hata var.

Natsum

0
Üye
8 Ocak 2017
1
1
3
Üstat kolay gelsin .Selamlar 4 yıldır Next punto puluş kullanıcımsıyım ,son yazılımdan sonraUSB sağ lotu USB yi görmüyor hata veriyor .Ayrıca medya oynatıcı bölümünde ses barı calısmıyor.Emekleriniz icin teşekkürler kolay gelsin

sosyotopic

New member
Üye
5 Haz 2020
7
1
3
Yıllardır Punto II Plus kullanıcısıyım. İlk defa karşıma usb ile kurduğum bu yazılımla beraber ekranı gelmedi. Özellikle modeline ve yazılımı yüklerken tümü seçeneğinin seçili olmasına dikkat ettim. Kurtarma yazılımını denedim fakat kumanda gözü de yanmıyor. Lütfen açıklama yapar mısınız?

riky1973

New member
Üye
18 Mar 2020
5
2
3
Yıllardır Punto II Plus kullanıcısıyım. İlk defa karşıma usb ile kurduğum bu yazılımla beraber ekranı gelmedi. Özellikle modeline ve yazılımı yüklerken tümü seçeneğinin seçili olmasına dikkat ettim. Kurtarma yazılımını denedim fakat kumanda gözü de yanmıyor. Lütfen açıklama yapar mısınız?

nextdestek.com/Next-Minix-HD-Punto-Plus.html

Ilk defa mi guncellediniz bugune kadar

asterix

0
Üye
31 Tem 2015
1
0
3
Merhaba,
Next Minix Pembe ve Next Punto Plus kullanicisiyim.
Bana gore IPTV kullanmayan(lar) icin en iyi urunlerden birisi Next Minix Pembe ama maalesef artik yazilim destegi yok L
Destegi devam eden Next Punto Plus (OTA_0136) konusunda bazi bilgiler paylasmak istiyorum.
Yeni yazilimda ilgili kisiler umarim cozum uretirler…
Yeni yazilim yuklendikten sonra “Fabrika ayarlari” islemi yapilmasina ragmen onceki yazilim(lar)da sorun olmayip yeni yazilimda tespit etigim bazi eksiklileri
1 - Goruntu VAR - Ses YOK
ASTRA 19.2 - Sifresiz

• TV5 Monde
  • LCP
  • LCI
  • CNEWS
  • CNBC / !! CNBC HD de VAR !!
  • BBC World News
  • Canal+ Decale
  • Barker Collection

ASTRA 19.2 - Sifreli

• NG Wild
  • FOX
  • FOX HD
  • M.ACCION
  • M. ACCION HD

Sozkonusu kanallar Next Mini Pembe’de SORUNSUZ calismaktadir.

2 - Hazir tanimlanmis / isimlendirilmis ( Ulusal / Haber / Spor vs) FAVORIlere MANUAL olarak yeni kanallar eklenemiyor.
FAV1/2/3…xy de sorun YOK
3 – Kart okuyucu calismiyor .
Ayni kart Next Mini Pembe’de SORUNSUZ calismaktadir

4 – Yeni urunde verilen 18 aylik “hediye” EMU artik hayalkirikligi…L……
ASTRA 19.2 de ”bir elin parmaklari kadar” sifreli kanal BAZEN aciliyor…
…verilen mesaj net… ”Arkadas git kart veya cccam al “…

Neyse…nankorluk etmeyelim…ilgili kisiler belki …bazi olumlu surprizler yapabilir…
Saglikli & keyifli gunler,
Asterix ;-)

hüsameddin

New member
Üye
18 Ara 2020
8
2
3
next minix hd punto plus uydu alıcıma next ye-7601-a wifi anteni aldım fakat youtube açmıyor
bu yazılım bu cihazımdaki problemi çözermi
ayrıca yazılım verildimi
verilmediyse ne zaman verilir.
tşklr

hüsameddin

New member
Üye
18 Ara 2020
8
2
3
next minix hd punto plus uydu alıcıma next ye-7601-a wifi anteni aldım fakat youtube açmıyor
bu yazılım bu cihazımdaki problemi çözermi
ayrıca yazılım verildimi
verilmediyse ne zaman verilir.

tşklr

nuralk

New member
Üye
15 May 2021
1
0
1
merhaba, yukarıda yazan yazılımda sanırım youtube ile ilgili "Son izlenen listesi düzeltildi. " bu son izlenenler listesini nasıl açıyoruz ?