Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD 12.04.2013 Tarihli ilk Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Cihazlarda yüklü olan fabrika çıkış yazılımıdır,cihazı temin edenlerin tekrar yüklemesine gerek yoktur.

Kısa Yükleme Talimatı
1- Cihazın arkasındaki şalterden kapatın.
2- USB belleğinizi cihazın ön panelindeki USB girişine takın. (USB kök dizininde update.zip dosyası olmalıdır)
3- Cihazın arkasındaki şalterden açın.
4- Ön panelde "boot" yazdığında yine ön paneldeki açma tuşuna basılı tutun.
5- Ön panelde "reco" yazdığında elinizi çekin.
6- Ekrandaki menüden "Update Software" seçeneğini seçerek yükleme işleminin başlamasını bekleyin.
7- Yükleme işlemi bittiğinde cihaz otomatik olarak açılacaktır. Cihaz kendiliğinden açılana kadar elektrik bağlantılarını ve USB belleği çıkarmayın.

İNDİR

teknisyen2222

0
Üye
9 Şub 2012
22
0
1
arkadaşlar bir sorunum var. pandora cihazımızı kurduım.volum işlemi duruyor.fabrika ayarlarında ancak düzeliyor. emeği geçen ustalarıma selam saygılarımla .

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
aynı sorun bendede var.aç kapa yapınca düzeliyor. sürekli açıp kapamak gerekiyor.klavyedeki noktalama karakterleri çalışmıyor. newcam bilgileri girilmiyor. zar zor girip kapatıp açtığında siliniyor.youtube videoları açılmıyor.daha neler vardı unuttum. tek beğendiğm yanı görüntü mükemmel. tüplü tv de de çok güzel

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Pandora ile ilgili kullanıcıların gördüğü, aksaklıklar, istekler, sıkıntılar için Ar-Ge'ye bildirim yapıldı.

mbaros

0
Üye
15 Ara 2012
7
0
1
server bilgileirni ellege girince iki nokta üst üste ve tek nokta koyulamıyor ne yazık i

mbaros

0
Üye
15 Ara 2012
7
0
1
bu arada şimdi denedm klavye biçimindeki kumandadan noktalamalar yapılıyor benm gibi yapamayanların blgisine :)

kartal_253

0
Üye
23 Ara 2012
2
0
1
NEXT'E BİLDİRDİM...BU HATALARI.....
next pandorada ;
1-Hızlı kanal değiştirmeye kalkınca donup kalıyor ses açılıyor ama sesi kısamıyorsun.işlem yapmıyor kilitleniyor.Cihazı şalterden açıp kapatsan bile durum değişmiyor aynı şekilde ses nerede yüksek bir şekilde kaldıysa azaltılamıyor.anca fabrika ayarlarına dönersen düzeliyor.ama bu seferde yapmak için saatlerini harcadığın kanal listesi için yeniden bidaha uğraşmak zorundasın.
2-Kanal listesi düzenlemek ölüm gibi bişi.Diyelim kanalları arattırdık 450 tane çıktı bunlardan silmek istediklerimiz var silme yerine geldiğimizde kanalların şifreli olduklarını gösteren şifre işareti yok.ama işlem yapmazken var.
3-Kanal listesinden herhangi bir kanalı sıralamak istersen aşağıdan yukarıya taşıyor ama üstte olan kanalları aşağıya taşımıyor.
4-Cihazı şalterden kapattın açtın önce kanalın sesi geliyor sonra görüntü ama görüntü gelir gelmez ekran kapanıyor kararıyor yani bir git gel yaşıyor bir sefere mahsus.
5-Kanal değiştirirken diğer kanala geçtiğinde ekranda tv nin en üstünden altına kadar hafif renkli ve 5 cm. aralıklı bir sarı çizgi oluşuyor kanal açılınca kayboluyor. benim tv bekonun enson modeli olan 120 ekran led tv alalı bir hafta oldu hd kablosu bağlı.tv den değil kesinlikle.
6-Standbay da iken kumandadan açayım diyorsun bir sefer basışta açılması gerekirken bazen 1-2-3 kere kör misali açmıyor cihazı.
7-İp tv de kanal değiştirince kanal değiştirilemiyor diyor bu gayet normal bi durum ama.ip tv den çıkıp tv kanalına dönmesi neden.her seferinde tekrar ip tv menüsüne girip kanalları açıyormu bakmak zorunda kalıyorum.
8-internette bir sayfaya girdin sayfada aşağı, yukarı hareket edicen ok tuşu altındaki,üstündeki hareket tuşları canı isterse çalışıyor.
9-Kanal listesini görmek için ok tuşuna basınca perdenin aşağıya dökülmesi gibi liste dökülüyor.Kanal seçince açması çok uzun kanal değiştirmek baya baya uzun.

ufk2000

0
Üye
2 May 2013
11
0
1
Bu cİhaz da İptv seyreden varmi ? Bu gun kuruyorum ertesİ gun aÇilmiyor hİÇ bİr Şey hangİ programla İzleyelİm anlamadim Çok sikintili bİ cİhaz galİba buyuk hata yaptim almakla

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Bu cİhaz da İptv seyreden varmi ? Bu gun kuruyorum ertesİ gun aÇilmiyor hİÇ bİr Şey hangİ programla İzleyelİm anlamadim Çok sikintili bİ cİhaz galİba buyuk hata yaptim almakla

Bencede büyük hata. Cihazın oturması lazım alelacele cihazı çıkarıyorlar.yangından mal kaçırır gibi. biz enayiler hemen gidip alıyoruz. Sonra da tam bir fiyasko. yazılım çıkarsınlar diye yollarını bekliyoruz. Almayalım şu next ürünlerini kardeşim bizde.....

baba muslum

0
Üye
30 Nis 2013
12
0
1
Bundan sonra ne next in bişeyini alirım ne eşe dosta tavsiye ederim.dokuz gündür adam akıllı tv izleyemiyorum.ya ses kilitleniyor ya hd kanallar mozaiklenip donuyo ya cihaz kilitleniyor next e mail attim en yakın servise gidin diye mail atıyolar, sorun genel pandora alanlar ayni şeylerden muzdarip kimse yazilimsal veya cihaz hatali demiyo tüketiciyi oyalıyıp duruyolar.bidaha nexte yanaşmam yaşasın vuo

zerko

0
Üye
9 May 2013
10
0
1
trabzon
next pandora hd

merhabalar yetkili kişilerden bir açıklama bekliyoruz yazılımla ilgili çalışma varmı hatalar nezaman düzeltecekler bu sizin imajınıza zararverdiğini düşünmüyormusunuz lütfen bir el atın saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...