Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Softcam (Kéy) Dosyası Yükleme {Resimli Anlatım}

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Pandora HD Softcam Dosyası Yükleme

Next Pandora HD Android cihazımızın Softcam yüklemek için

Uygulamadan yararlanmak için bize ;
- Next Pandora HD Android Cihaza uyumlu Softcam (kéy.db) Dosyası Güncel dosyaya BURADAKİ LİNKTEN Ulaşabilirsiniz..
- Next Pandora HD Android Cihazda güncel versiyonu olan Emon uygulaması
- FAT32 olarak biçimlendirilmiş USB Bellek olması yeterlidir..

İlk önce Next Pandora HD Android cihazımızda güncel yazılımımızın olup olmadığını kontrol edelim.Eğer cihazımızda sürekli olarak İnternet bağlantısı bulunuyorsa zaten yazılımlar güncellendikçe cihaz auto olarak yazılımlarını güncelleyecektir, siz dilerseniz kendiniz kontrollerinizi cihazın sistem bilgilerini kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Eğer güncel bir versiyon kullanmıyorsanız kendiniz de güncelleme yapabilirsiniz cihazınızın bölümünde yapacağınız işlemleri bulabilirsiniz..
(Bu anlatım hazırlandığında son yazılım bilgisi 300E dir, zamanla yazılımlar ve Emon sürümleri değişebilir,uygulamayı sağlıklı kullanabilmeniz için sürekli güncel versiyonları kullanmanız önerilmektedir.)

Next Pandora HD yazılımı güncel ise cihazımızda Uygulamalar bölümünde Emon isminde bir uygulama dosyası olmalıdır, Eğer bu dosya cihazda yüklü değil ise BURADAKİ LİNKTEN uygulamayı USB belleğimize indirip cihazımıza BURADAKİ LİNKTEKİ anlatımda olduğu gibi yükleyebilirsiniz...

İndirmiş olduğumuz softcam(kéy.db) dosyasını PC' de sıkıştırılmış klasörden çıkartıp içindeki kéy.db dosyasını boş bir FAT32 Biçimlendirilmiş USB belleğe yolluyoruz ve Next Pandora HD Cihazımınız USB girişine takıyoruz...

Uygulamayı yükledikten sonra kumandamızdan Menü - Uygulamalar kısmından emon bölümüne giriyoruz...

attachment.php

Emon uygulaması içindeki USB Güncelleme bölümüne geliyoruz..

attachment.php

USB bellkte bir sıkıntı yok ise cihaz tanıdı ise yan kısımda GÜNCELLEME kısmı aktif olacaktır.. o bölüme gelip OK diyoruz..

attachment.php

Güncelleme modu kéy.db olarak ekranda belirecektir OK diyoruz...

attachment.php

Ekranın altında kaydedildi şeklinde ibare belirecek dosya yükleme işlemi tamamlanmış olacaktır..

attachment.php

Önemli Not : Cihazdaki değişikliğin aktif olabilmesi için mutlaka cihazı arka anahtardan kapatıp açmanız gerekmektedir...

İyi Seyirler...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Pandora HD İnternet Üzerinden Kéy Bilgilerini Güncelleme

Next Pandora HD Android cihazımızın Kéy bilgilerini güncellemek için cihazınızın sağlıkllı bir internet bağlantısı olduğundan emin olun.

Next Pandora HD yazılımı güncel ise cihazımızda Uygulamalar bölümünde Emon isminde bir uygulama dosyası olmalıdır, Eğer bu dosya cihazda yüklü değil ise BURADAKİ LİNKTEN uygulamayı USB belleğimize indirip cihazımıza BURADAKİ LİNKTEKİ anlatımda olduğu gibi yükleyebilirsiniz...

Uygulamayı yükledikten sonra kumandamızdan Menü - Uygulamalar kısmından emon bölümüne giriyoruz...

attachment.php

En alt kısımda bulunana İnternetten Güncelleme kısmına geliyoruz...

attachment.php

Burada otomatik güncelleme kısmını açık olarak işaretleyiniz..daha sonra Güncelle kısmına geliniz ve OK tuşuna basınız...

attachment.php

Kéy DB Güncellensin mi? diye soracaktır Evet diyoruz.

attachment.php

Güncelleme işlemi başlayacak ve kéy bilgileriniz güncellenmiş olacaktır...

attachment.php

Cihazınızı arka anahtardan kapatıp açarak tekrar başlatarak kéyleri aktif etmiş olacaksınız

İyi seyirler..

elliikilik

0
Üye
20 Şub 2013
25
5
3
Selam
Cihazda en son yazılım ve emon yüklü bir yıldır arasıra kullanıyordum. CCcam arada donsada çalısıyor.Sıkıntım su
---- Dün Aksam 20-10-2015 tarihinde sampiyonlar ligi macını Arsenal (İngiltere) - Bayern Münih (Almanya) 42 derecede Gürcü kanalı 1TV Gergoi verdi.BİSS sifreli
--- Next pandora Hd cihazında biss şifre olayını bir denemek istedim. 1Tv gürcü kanalını 10 saniye açtı .Dahada açmadı.
---- İnternetden key güncelledim. cihazı kapatıp açtım. tekrer 10 saniye açtı. Bunu 3 -4 kez tekrar ettim.
---- İnternet den Dreambox key indirdim. Bundaki biss keyleri elle denedim. yine 10 saniye açtı.Gerci aynı keylerdi.
Bu cihaza 500 TL para ödedim. SADECE VE SADECE BİSS OLAYINI ÇÖZSÜN DİYE.. UGRASMADAN RAHAT MAÇ İZLEYİP DİYE ALMISTIM.
-- Oysa 5 yıl önce cinli Aliexpress den OPENBOXS10 Hd almıştım. Onu taktım. Donmasız sıkıntısız 1TV gürcü kanalını AÇTI.(ne zmanın keyleri varsa da bilmiyorum )
Durum bu Yorum bilgilerine arz ederiyorum. Saygılarımla..

elliikilik

0
Üye
20 Şub 2013
25
5
3
Karbon
ilginiz için tesekkür ederim. Emon var emon üzerinden CCcam ile 13 dereceden maçları izledim.Sorun Biss
Saygılarımla..

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Karbon
ilginiz için tesekkür ederim. Emon var emon üzerinden CCcam ile 13 dereceden maçları izledim.Sorun Biss
Saygılarımla..

Emon üzerinden key güncellemesi yapıp cihazı arka anahtardan kapatıp açtınız mı ? bisslerin aktif olabilmesi için bu işlemin mutlaka yapılması gerekmektedir.cihazdaki biss apk uygulamasını kullanmayın,direk emon üzerinden key güncellemelerini, ya internet üzerinden key güncelleyerek yada forumda paylaştığım key dosyalarını yine emon üzerinden USB kullanarak yükleyin, forumda paylaştığım dosyalarda ilave keyler bulunmaktadır ..

Ayrıca ilgili kanal bir süre önce kanal isminde değişikliğe gittiği için kanalı silip tekrartan taratmanız gerekmektedir.

elliikilik

0
Üye
20 Şub 2013
25
5
3
Tekrar Selam Karbon
İnternetden Key güncelledim. cihazı kapatıp açtım. tekrer 10 saniye açtı. Bunu 3 -4 kez tekrar ettim.
İlği ve alakanıza tekrar tesekkür ederim. Bu aksam GS macını 46 AZTV de insallah çalısır.
Saygılarımla