Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim Aptoide Market ve Oyun Yukledim Rahat Sekilde Aciliyor...

dj-esref

0
Üye
16 Ağu 2016
33
6
8
Merhaba Arkadaşlar Bugün
Next Pandora Slim Android Uydu için
Yeni Birşey Keşfettim Ve Hemen Siz Değerlı Üyelerimize Paylaşalım Dedim Bu Uyduyu Kullananlar Çok İyi Biliyor Yazılımı 4001 olan Bu Cihazda Maalesef Birçok Uygulamalar Yeni Yazılımda Siliniyor Mesela Youtube / İptv / Google Play Store / Google Play Hizmetleri vs
Buna Benzer Uygulamalar Çalışmamakta Durum Böyle Olunca Uyduya Ne Oyun Nede Uygulama Yüklenemiyor Onun için Kullanan Kişilerin Canı Çok Sıkılıyor ve Hatta Bu Uydu Cihazi Birçok Kişiler Tarafından Geri İade Ettiler
Ben Birçok Uydu Sitelerinde ve Forumlarda Araştırma Yaptım Acaba Ne Yapabilirim Diye Birçok Kişiler 4001 yazılımı Silip 3023 ve 3027 Yazılımı Yüklüyorlar Ama Genede Uyduda Dediğim Uygulamalar Olsada Tam Verimli Çalışmamakta Yada Kendi Kendine Atmaktadır Yada İnternet Olduğunda Tekrar 4001 Yazılıma Yükselmektedir Bu Olmaması için Otomatik Güncellemeyi Kapatıyorlar Ama Genede Sorunlar Düzelmiyor Hatta Rootlu Yazılımıda Var Ama Oda Çözüm Olmuyor
Ben Bugün Aptoide Market Yükledim
Bu Linke Tıklayıp İndirin Ve USB Bellegin İçine Atıp Uydunuza Yükleyin....
http://www.smartboxmarket.com/android/apk/aptoide653multiandroid.apk

Uyduya ve Sorunsuz Şekilde Çalıştı Birçok Oyun ve Uygulama var Uydunuza indirip Yükleyebilirsiniz

Hatta Bugün Uyduya 3 Tane Oyun Yükledim ?? Okey Oyunu / Pişti Oyunu / Doktor Kids Oyunu Sorunsuz Şekilde Çalışıyor

Bir Tane Araba ve Motor Oyunları Yükledim Oyun Açıldı Ama Oyun Oynarken Sağa ve Sola Gidemediğim için Oyunu Silmek Zorunda Kaldım Çünkü Klavyeli Kumanda Olmadığı için ??? Ayrıca Bugün Bir Tane
USB Girişli Mause Aldım Ve Oda Çok iyi Çalışıyor Yüklediğim 3 Oyunuda USB Girişlı Mause'la Oynadım Rahat Oynuyorsunuz Ve Rahat Dolaşıyorsunuz Menüde ve internette Youtube sayfasinda videolar çok güzel şekilde açılıyor donma yok kasma yok