Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next v1.171 yazılımda joker bağlantı sorunu

murat-murat

New member
Üye
13 May 2020
5
2
3
v1.171 güncel olan yazılım da joker e girdiğim linkler bağlanamıyor hatası veriyor kanallar gelmiyor.(halbuki youtube ve hava durumu izleniyor net bağlantısı çok iyi).linkler diğer redline uydum da çalışıyor).sorun nedir acaba?

10 Nis 2012
30
1
8
Evet aynı sorun bende de var. 3 adet next 64 cihazım var bir türlü ip almıyor. İp kanal kapasitesi nedir tam olarak bilmiyorum ama kanal sayısını azaltmama rağmen yine aynı sorun devam ediyor. Next 2000 HD fta da sorunsuz çalışıyor. İlgilenen arkadaşlar yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler. Kolaylıklar dilerim.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Ip tv giris yapıldıktan sonra cikis olunca tekrar girmeme problemi

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Ayni sorun next 2000 hd internet machina icnde gecerli baglanti sorunu var jokere giriyor listeyi dokmuyor baglanti kurulamıyor diyor.yazilimci arkadaslar ip tv de baglanma sorununa dikkat cekerce sevinirim

phanlak

New member
Üye
18 Eyl 2020
1
0
1
v1.171 güncel olan yazılım da joker e girdiğim linkler bağlanamıyor hatası veriyor kanallar gelmiyor.(halbuki youtube ve hava durumu izleniyor net bağlantısı çok iyi).linkler diğer redline uydum da çalışıyor).sorun nedir acaba?
kardeş sorunun çözdün mü?aynı sorunu şuan bende yaşayıyorum.

maverick01903

New member
Üye
31 Eki 2020
5
0
1
Statik ip ye geçerek aynı sorunu çözdün.Denemenizi tavsiye ederim.
merhaba. next 64 cihaz kullanmaktayım. 27.10.2020 tarihli güncel yazılımı ub ile cihaza attım. internet superonline fiber 100 mbit. modem zte.2.4 ve 5g uyumlu. nextin orijinal ye 7601-a wifi antenini kullanmaktayım. tv ile internet bağlantısını bir türlü sağlayamadım. modemin ip sini cihazın tanımadığından şüpheleniyorum. statik ip olayını biraz detaylı anlatabilir misiniz acaba?