Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD+PLUS ( 07.04.2012 ) Tarihli Güncel Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tek-ser

0
Özel Üye
29 Şub 2012
38
9
8
İZMİR
slm arkadaşlar 07-04-2012 yazılımda g-share açılmıyor çözüm bulabilen arkadaş varmı. eski yazılımda normal çalışyor...?

turk20

0
Üye
19 Nis 2012
2
0
1
Bu etaernet girişiyle tam olarak neler yapabiliyoruz arkadaşlar acık bi sekilde yazabilirmisiniz cihaz hd ye 20000

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
(FREESHARE) yapamayan arkadaşlar için yazdım dikkatlice okuyun ve uygulayın freeshare oldukça güzel çalışıyor dhcp kapalı yap hotbirde chelse pech kanalına gel ekranda şifreli yazıçak sonra kumandadan cihazı kapat 10 sn bekle aç bu arada açtığın zaman internet kablo cihazda takılıyken yeşil ışığın dışında turuncu ışık var onun devamlı yanıp sönmesi gerekiyor eğer yanıp sönmüyorsa tekrar yerel network ayarlarına geri dön dhcp aç sonra yeşil tuşa bas st ip alınmışdır diyeçek sonra dhcp yi kapat dene kanala gel kanaldayken kumandadan kapat aç açıldığını görüçeksin bunu yap inan çalıştığını görüçeksin hepsi bu birde diğer server lara gelirsek cccam oldukça iyi çalışıyor ben test yaptım bilgine...

ismetağa

0
Üye
18 Ocak 2012
1
0
1
aynen uygulandığında free share çalışıyor
(FREESHARE) yapamayan arkadaşlar için yazdım dikkatlice okuyun ve uygulayın freeshare oldukça güzel çalışıyor dhcp kapalı yap hotbirde chelse pech kanalına gel ekranda şifreli yazıçak sonra kumandadan cihazı kapat 10 sn bekle aç bu arada açtığın zaman internet kablo cihazda takılıyken yeşil ışığın dışında turuncu ışık var onun devamlı yanıp sönmesi gerekiyor eğer yanıp sönmüyorsa tekrar yerel network ayarlarına geri dön dhcp aç sonra yeşil tuşa bas st ip alınmışdır diyeçek sonra dhcp yi kapat dene kanala gel kanaldayken kumandadan kapat aç açıldığını görüçeksin bunu yap inan çalıştığını görüçeksin hepsi bu birde diğer server lara gelirsek cccam oldukça iyi çalışıyor ben test yaptım bilgine

abbas775

0
Üye
24 Nis 2012
3
0
1
18500 plus problem

merhabalar
ben next 18500 plus yeni aldim ve yeni yazilimini yukledim fakat futbol ve tenis gibi sporlarda, topun hareket halinde iyi gosteremiyor ,yardimci olursaniz memnun olurum
tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...