Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT YE-18500HD+ Kayıt Problemi.

hero98

0
Üye
29 Eki 2011
14
0
1
KOCAELİ
Öncelikle Merhaba,

Next 18500 HD PLUS uydu alıcısında timer ile kayıt yapmak istediğimde eğer harddisk NTFS ise şifreli kanalı çözemiyor ve kaydı iptal ediyor,eğer FAT32 ise de kayıt 4gb yı geçince kaydı iptal ediyor. E ben timer ile kayıt yapacaksam nasıl yapacağım.

Bir de bu cihazla şifreli kanalları veya HD kanalları kaydedip nasıl bilgisayarda izlerim ?

Saygılarımla

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
Öncelikle Merhaba,

Next 18500 HD PLUS uydu alıcısında timer ile kayıt yapmak istediğimde eğer harddisk NTFS ise şifreli kanalı çözemiyor ve kaydı iptal ediyor,eğer FAT32 ise de kayıt 4gb yı geçince kaydı iptal ediyor. E ben timer ile kayıt yapacaksam nasıl yapacağım.

Bir de bu cihazla şifreli kanalları veya HD kanalları kaydedip nasıl bilgisayarda izlerim ?

Saygılarımla

ben daha önce 19500hd ile kayıt yaptım, 18500hd ile kayıt yaptım öyle önemli bir sorun çıkmadı 18500hd+plus şu an sorunlu, inşallah sonraki yazılımlarla bunu düzeltirler. diğer cihazların kayıtları bilgisayarda izlenebiliyor (ts) formatında olsa bile 18500hd modelinin ilk yazılımlarındada bu tür sorunlar vardı, aşşağı yukarı bu sorunları çözdüler. hd görüntüyü bilgisayarda izlemek için medya oynatıcına codek yüklemen lazım veya splash lite medya oynatıcıyı internetten indir hepsini açıyor,fakat 18500hd+plusın bazı kayıtlarını açamıyor hangilerini açamadığını bende çözemedim bu cihaz her kaydı ts formatında kayıt ediyor ve yaptığı kayıtlar bellek üzerinde iki kat yer kaplıyor. (cihazı ilk aldığım yazılım hangisi bilmiyorum ama o zannedersem pc formatında kayıt yapabiliyor.) inşallah en kısa sürede bize güzel bi yazılım yaparlar kolay gelsin.