Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-2000 HD CX 01.10.2019 Tarihli Yazılımı (V1.812)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next YE-2000 HD CX 01.10.2019 Tarihli Yazılımı (V1.812)

- USB WiFi sürücüleri güncellendi.
- USB WiFi'ı birçok defa takıp çıkartırken oluşan tanımama sorunu düzeltildi.
- Farklı bir kablosuz ağa bağlanıldığında bilgilerin güncellenmesi ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Cihaz bağlıyken kablosuz ağ kanalı değiştiğinde sistemi kilitleyen bir sorun düzeltildi.
- Ethernet sürücüleri güncellendi.
- Cihaz bağlıyken internet bağlantısının kopyası ve yeniden gelmesi sonrası internete çıkışı etkileyen bir sorun düzeltildi.
- Eski Xtream sunuculara bağlanma sorunu düzeltildi.
- Xtream kanal listesi hızlandırıldı.
- Xtream kanal listesine eksik kanal ekleme sorunu düzeltildi.
- DIPTV'yi favori menü listesinden açmakla ilgili bir sorun düzeltildi.
- Next Digital universal kumanda desteği eklendi.

Ekli dosyalar

• 2019_10_01_v1812_r454_2000HDCX.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
V1.812 Yazılımı yükledim cihaza iptv giriş mavi tuşu iptal olmuş yıldız tuşu aktif ettim yalnız bir tane ip serverim vardı çalışmadı yeniden V1.810 yazılımı yukledim çalıştı ben bu yüzden V1.810 yazılımla devam edeceğim pek bir şey anlamadım inşallah düzeltirler.

uyduc_cu

New member
Üye
13 Ağu 2019
22
1
3
Benim cihaz arada donuyor kalıyor. Bu sorun düzeltilmeli. Bazen arada takıldığını fark ettim.

IP tv'de hala bağlanamadı hatası alıyorum görüntü geldikten sonra ama bir süre sonra sonra tekrar görüntü geliyor ama gene gidiyor. IP tv Usa başta olmak üzere diğer tv'lerde bağlanamadı hatası alıyorum ki hiç bağlanmıyor. Fabrika ayalarına döndüm sonuç değişmedi. En son yazılım yükledikten sonra fabrika döndüm ama yazılım fabrika çıkışı değil son yazılım olarak geri döndü.

Son düzenleme:

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Düzeltildi denilen sorunlar çok şükür bende yok hiç
umarım bu sürümü yükleyince de sorunsuz devam ederim.
teşekkürler.

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
V1.812 Yazılımı yükledim cihaza iptv giriş mavi tuşu iptal olmuş yıldız tuşu aktif ettim yalnız bir tane ip serverim vardı çalışmadı yeniden V1.810 yazılımı yukledim çalıştı ben bu yüzden V1.810 yazılımla devam edeceğim pek bir şey anlamadım inşallah düzeltirler.

tekrar eski sürümü nasıl yüklediniz?

uyduc_cu

New member
Üye
13 Ağu 2019
22
1
3
Yazılım yükledikten sonra cihazın arka tuşundan kapatıp açmanızı öneririm.

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
bu sürümü de denedim. iptv listesinin gelme hızı çok artmış.
onun dışında bir fark göremedim.
emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Merhaba, bu sürümler test sürüm mü acaba? Çünkü Nextservis'ten baktım,en son sürüm V.1.790 görünüyor. bende onu yükledim. Cihazım bikaç günlük.
Buradakileri usb'ye yükleyip,cihaza taktım ama, sadece kanal yedeğini gördü. Bende web üzerinden güncelleme yaptım V.1.790

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Zip’ten çıkararak yükledim aslında ama sadece kanal yedeğini gördü. Usb’de bi iki klasör daha vardı. Sadece kanal yedeğini gördü, anlamadım ?

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Teşekkür ederim cvplar için. Yarın birde öyle deneyeyim.
Bir iki sorum daha olacaka; kablolu olarak LAN’san internete bağlandım. Yalnız ne youtube’a ne de iptv’ye hiç birine bağlanamadı. Hava Durumu’nda da Bağlantı hatası dedi. Benim üründe mi yazılımda mı sorun var acaba? Ona göre iade etmeyi düşünüyorum da.
Bir de benim kumanda çok berbat. Herkesin mi öyle acaba? Başka modelin kumandası olur mu? Daha iyi algılayan

uyduc_cu

New member
Üye
13 Ağu 2019
22
1
3
Cihazı arka düğmeden kapat aç yeni yazılım yüklenmesi tamamlandığında. Cihazın önünde engel olduğunda kumadanyı duvara tutuyorum oradan bile çikiyor :)

Soday

New member
Üye
30 Eyl 2019
12
7
3
İstanbul
Hadi ya ? sinir oldum şimdi... CX kumandasından bahsediyorsunuz di mi? Next Machina 3D mı ne, o modelinkini çok beğeniyorlardı da. Sadece kumandayı değiştirirler mi acab? Bi de yemi onaylamıştım siparişi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...