Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-2000 HD CX 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43

- İnternet bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- USB medya oynatımında << tuşu düzeltildi.

Test yazılımı bildirimlerini almak için;
Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yeni Yazılım Bildirimi
bölümüne girerek Test Yazılımını seçiniz.

Ekli dosyalar

• 2019_11_21_v1828_r470_2000HDCX.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 17

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8

- İnternet bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- USB medya oynatımında << tuşu düzeltildi.

Test yazılımı bildirimlerini almak için;
Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yeni Yazılım Bildirimi
bölümüne girerek Test Yazılımını seçiniz.
Akşam bu test sürümünü de denedim.Sorun düzelmemiş.Pek de bir umudum kalmadı.Sorunlu bir cihaz olarak elimde kaldı.350 küsür para ödedim,çünkü wifi destekli internetli diye.80 -90 tl lik bir uydu alıcısı işlevi görüyor.Denemediğiniz testi bize denetiyorsunuz.Uzun yıllar bu markanın ürünlerini kullandım.ilk kez böyle marka değerine zarar veren basit bir konu çözülemiyor.saygılar.

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Akşam bu test sürümünü de denedim.Sorun düzelmemiş.Pek de bir umudum kalmadı.Sorunlu bir cihaz olarak elimde kaldı.350 küsür para ödedim,çünkü wifi destekli internetli diye.80 -90 tl lik bir uydu alıcısı işlevi görüyor.Denemediğiniz testi bize denetiyorsunuz.Uzun yıllar bu markanın ürünlerini kullandım.ilk kez böyle marka değerine zarar veren basit bir konu çözülemiyor.saygılar.

nerdeyse bütün test yazılımlarını kullandım. şuan bende hiç sorun olmadı şans işi sanırım biraz

zaferusta

0
Üye
6 Eyl 2013
3
0
1
cihazlar fiber turkceell Superonline modemlerde internet bağlantı problemi yaşatıyor ip statik yapıyorum ve dns areslerini 1 dns 8.8.8.8 yapıb diğer 2. dns 4.4.4.4 olarak yaptıktan sonra giriyor bu sorununda düzeltilmesini istiyoruz müşterilerden çok şikayet alıyorum .turk Telekom modemlerde böyle sorun yok

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
cihazlar fiber turkceell Superonline modemlerde internet bağlantı problemi yaşatıyor ip statik yapıyorum ve dns areslerini 1 dns 8.8.8.8 yapıb diğer 2. dns 4.4.4.4 olarak yaptıktan sonra giriyor bu sorununda düzeltilmesini istiyoruz müşterilerden çok şikayet alıyorum .turk Telekom modemlerde böyle sorun yok

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Evet ben de o modemde sorun yaşıyorum.Eski modemde sorun yoktu.Modem yenilendikten sonra bağlantı hataları başladı.Çözümü hakkında ayrıntı bilgi verebilir misiniz.Dns ayarı modemde mi cihazda mı değiştiliyor? Bunun handikapı var mı?

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3
Biz birkaç aydır 1.800 yazılımını sorunsuz kullanıyorduk.

Sonra cihazın internet üstünden yazılım güncellemesine girip, orada verilen test yazılımına güncelledik, IPTV'de sorunlar başladı. Yayın bir geliyor, bir gidiyor. Ayrıca mavi tuşa X-Panel yerine dil seçimi geldiğini gördük. Hiç sevmedik. Zaten dil seçimi için hazırda bir tuş varken, niye mavi tuşa aynı görev atandı? Ne gerek vardı?

1.800'e dönelim dedik, o yazılımı internette bulamadık. Cihazın internet üstünden stabil yazılım güncellemesine girince de önce 1.796, onu yükledikten sonra da 1.799 yazılımı çıkıyor. Gerisi yok.

Her hafta bir test yazılımı çıkacağına, adamakıllı bir stabil yazılım verilmeli. Next müşterileri kobay mı? Şu yazılımları kim yapıyorsa önce kendisi denesin. Ve yazılımların kaynak kodlarını da yayınlasın. Yazılımların cihazlardan kişisel bilgi toplamadığına dair bir kanıt görmüş oluruz.

Şu internet bağlantı sorunları kökünden halledilmeli ve mavi tuşa da X-Panel geri gelmeli.

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3
Cihazın internetten güncelleme menüsünden verilen test yazılımı v1.830 (5.12.2019 tarihli)

İnternette yok, sadece cihazın güncelleme kısmında var. Bizde o yüklü. Cihaz bilgilerine girince bu yazıyor.

IPTV performansından hiç memnun değiliz. Türk Telekom modemi var, bağlantılar stabil değil. 1.800'de böyle şeyler olmuyordu.

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3
Eylül'de çıkan 1.810 yazılımını yükledik. IPTV stabil, bağlantı kopması yok, yayın ikide bir donmuyor.

Öyle berbat yazılımlar verdiniz ki, bizi IPTV satan adamla polemiğe soktunuz. Meğerse bağlantı problemi cihazın yazılımındanmış. IPTV Server'ında ya da evin ADSL bağlantısında değilmiş.

Mavi tuştan da X-Panel'e direkt giriyoruz. En stabil yazılım şimdilik bu.

Yeni yazılımları yüklemeyin boş yere. 828'i de yüklemeyin. Cihazın yazılım güncellemesinden verilen 830'u da yüklemeyin. 810'dan devam edin.

AspavA

0
Özel Üye
13 Eyl 2017
489
19
18
Son yazılımlarla joker ücretli ip bölümü çalışmıyor calistira bilen varmı varsa. Mesaj atabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...