Neler yeni

Next YE-2000 HD CX V1.754 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Digium

Özel Üye
Özel Üye
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

Ekli dosyalar

bbelek

New member
Üye
next ye-2000 hd cx şivreli kanalları açıyormu bilgisi olan arkadaşlar bicevap yazarlarsa sevinirim.

metabesk

Member
Üye
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

1.735 de vod larda surekli donma oluyor telefon uygulamasinda hatta wifi uzerinden problemsiz izlediklerim, ethernetten bile sikintili, bu surumle nasil acaba
1.754 te de aynı problem devam ediyor. Bahsettiğim vodlar benim satın aldığım xpaneldeki vodlar.

Son düzenleme:

Mavi Korsan

Member
Üye
Evet bazı vodlar sorunsuz açarken bazıları 2 sn de bir donuyor. sistemden mi cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama.
dün akşam bu sürümü yükledim. genel anlamda hiçbir sorun göremedim. başarılar dilerim.

metabesk

Member
Üye
Evet bazı vodlar sorunsuz açarken bazıları 2 sn de bir donuyor. sistemden mi cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama.
dün akşam bu sürümü yükledim. genel anlamda hiçbir sorun göremedim. başarılar dilerim.
Ben cihazdan, daha cok yazilimdan oldugunu düşünüyorum, çünkü wifo ile android uygulamada ayni vodlarda problem yok

next2000hdcx

New member
Üye
V1.754 yazılımı beta sürümünden ne zaman çıkar da uydu üzerinden kurabiliriz acaba?

next2000hdcx

New member
Üye
Cevap için teşekkür ederim. Ben aslında sorumu ifade edememişim. Uydu yerine interneti kastetmiştim. Cevabınızdan sonra dün internet üzerinden yeni yazılım olup olmadığını kontrol ettim ve v1.754'ü gördüm. Güncelle dediğimde ise güncellemeye gerek yok gibi bir uyarı aldım. Halbuki cihazdaki yazılım v1.744. Birkaç defa denememe rağmen yazılımı indiriyor %100'e kadar geliyor sonra gerek yok uyarısı veriyor. Sebebi ne olabilir ben anlamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. Yeniden teşekkür ederim.

mucro

Active member
Üye
Cevap için teşekkür ederim. Ben aslında sorumu ifade edememişim. Uydu yerine interneti kastetmiştim. Cevabınızdan sonra dün internet üzerinden yeni yazılım olup olmadığını kontrol ettim ve v1.754'ü gördüm. Güncelle dediğimde ise güncellemeye gerek yok gibi bir uyarı aldım. Halbuki cihazdaki yazılım v1.744. Birkaç defa denememe rağmen yazılımı indiriyor %100'e kadar geliyor sonra gerek yok uyarısı veriyor. Sebebi ne olabilir ben anlamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. Yeniden teşekkür ederim.
SUperonline mi

next2000hdcx

New member
Üye
Yeniden merhabalar. Haftasonu yine bir kaç defa denememe rağmen güncelleme yapamadım. Bu durumla karşılaşanlar var ise bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

James

Member
Üye
Powervu calismiyor 2gundur.manuel girip sifreyazma de olmuyor.softcam yuklesek de ise yaramiyor.yeni yazilim nezaman gelecek??

James

Member
Üye
Konu dagilmasin.machinad nasil oluyor bilmiyorum.onemli sorum hemen yukarida yazili..??!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...