Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next ye 2000 hd usb tandberg girisi ?

Pckolaz

New member
Üye
25 Eyl 2019
1
0
1
Elimde next ye 2000 hd usb cihazı mevcut...Alalı 10 gün oldu..Bütün araştırmalarıma rağmen manüel olarak key girişi menüsünü bulamadım ( tanberg biss vs ) Ayarlardan girişler bölümünden bütün ayarları aktif ettim

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Inf+ tuşuna kanal izleme modunda basarsanız dcw ve biss elle girebilirsiniz. Tandberg keyler usb ile softcam güncelleme ya da internetten güncelleme key grubu1 /key grubu 2 adımlarını izleyerek yapılabilir.

airman_mg

0
Üye
22 Eyl 2012
30
10
8
samsun
Selamlar, keyler güncel mi ben seyredemiyorum sıkıntı nerede acaba. güncelleme yapıyorum ama olmuyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hiç kimse boşu boşuna TANNDBERG leri AUTO beklemesin adamlar onu önlemek için sürekli İDENT te değiştiriyor her key değişiminde.! Ve keyler yaklaşık 6 saatte geliyor sizler geldiğine dua edin gerisi next firmasına kalmış.Bizler çoktan izlemeye başladık bile cihazlarımızda hey gidi heyy bir zamanlar biz yapar foruma koyardık ilk önce ama şimdi artık bundan sonra maalesef böyle...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Tüm bu işlemleri yaptınız (Hasan55 abimde oldugu gibi ) yine açılmadıysa dileyen Yeni yazılım üstüne !

Bu sayfadaki
Next 2000-HD V1.795 Yazılımı.08.07.2019.yazılımı

Next 2000-HD V1.795 Yazılımı

/NEXT_2000-HD_V1795 yazılımını indirip usb kayıt ederek cihazına yükler daha sonra yukarıdaki softcam dosyasını yükler izlemeye devam eder.

NOT : Yazılımcı ekibden bu yazdıgımı okuyan arkadaşlar cihaz serverı ve key2 güncelleme hakkında bi cihazlarını kontrol etsinler yeni yazılımı yükleyince .(Her ne kadar cihaz serverımın günü dolduysa da iki kezz cihaz seri numaramı bildirerek ÜCRETLİ süre uzattım sanırım aktif degil emu , softcam atarak çalışıyor İMKANSIZ derseniz internet kablom çıkınca açıp kapatsamda izliyorum yani anladınız.)

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hiç kimse boşu boşuna TANNDBERG leri AUTO beklemesin adamlar onu önlemek için sürekli İDENT te değiştiriyor her key değişiminde.! Ve keyler yaklaşık 6 saatte geliyor sizler geldiğine dua edin gerisi next firmasına kalmış.Bizler çoktan izlemeye başladık bile cihazlarımızda hey gidi heyy bir zamanlar biz yapar foruma koyardık ilk önce ama şimdi artık bundan sonra maalesef böyle...

ahhhh ustam ahh ki ne ah.
Modaya uyduk önce doktor neyimiş profösör olsun dedik sonra next2000 internet machina oldu next 2000 hd kutu degişti be güzelim açılış logosu gitti karardık eski cihazlardaki siyah ekran next yazısı geldi elbet güneş dogar diye bekliyoruz.
Hadi hayırlısı

Miskinc

New member
Üye
8 Eyl 2019
26
9
3
Elimde next ye 2000 hd usb cihazı mevcut...Alalı 10 gün oldu..Bütün araştırmalarıma rağmen manüel olarak key girişi menüsünü bulamadım ( tanberg biss vs ) Ayarlardan girişler bölümünden bütün ayarları aktif ettim
İstediğin keyi elle sadece bilgisayar üzerinden yazabilirsin. İhtiyacın olan nextyazilim sitesinden indireceğin softcam.key dosyası. Bunu not defteri ile aç ve hangi tür şifre ekleyeceksen onu n sayfasını bul ve oradaki aynı düzenle ekle kaydet ve usb ile güncelle. Ben nexti beklemiyorum genelde el ile istediğim şifreyi hemen ekliyorum.