Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next ye 2000 usb internet bağlantısı kurulamıyor

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Arkadaşlar kaç gündür internetim yoktu, yeni modem aldım, wifi anteni taktım fakat bir türlü cihazda internet wifi bulmuyor, bilgisayara takıyorum buluyor, fakat cihaz takıyorum bulmuyor, her iki usb girişini denedim yine wifi bağlantısı kurulamadı, ne yapabilirim

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
next kendi firmasından almıştım, son bir deneme daha yaptım, oldu, bu sorun yaşayan arkadaşlarıma bilgisi olmasın acısından paylaşıyorum, önce cihaz bir kaç kez reset attım , eski ve son yazılımlardan bir tanesi usb ile cihaza yükledim, düzeldi, herkese teşekkür ederim

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
next kendi firmasından almıştım, son bir deneme daha yaptım, oldu, bu sorun yaşayan arkadaşlarıma bilgisi olmasın acısından paylaşıyorum, önce cihaz bir kaç kez reset attım , eski ve son yazılımlardan bir tanesi usb ile cihaza yükledim, düzeldi, herkese teşekkür ederim
DOSTUM WİFİ KULLANANA BİRİ OLARAK 50 TL UYDUYA WİFİ TAKSAM DAHA GÜZEL ÇALIŞIR WİFİ CANI İSTERSE GÖRÜYOR GÖRMESİ İÇİN USB DEN ÇIKARIYORUM SONRA GÖRÜYOR NEXT PEMBE VAR WİFİ TAKIYORUM 1 YIL HİÇ BAĞLANMA İNTERNETİ GÖRÜNCE TAK DİYE BAĞLANIYOR DEMEKKI MALI BÜYÜK OLANIN KARISI KÜÇÜK OLUYOR MUŞ NEXT BEYY BANA BUNU ÖĞRETTİ